Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník ales.svs
Vloženo 2.2.2015
Aktualizováno 2.2.2015

Motorká má dost najeto ale šlape jak švícary.

Motorka koupena od jiný prodejce - dovezena přímo od majitele z německa

První dojmy - Po vychytání pár much me parádně sedla do ruky, suprově se ovládá a má pohodlnej posez i po 600km v za den. Trochu jí chybí výkon tak 10 kw ale jinak super svezení.

Motorku bych doporučil pro - určtě někomu, kdo nevyhledává rychlou jízdu ale univerzální motorku a hlavně pohodlnou.

Doplňky na motorce - vysoké plexi, kufr, seřiditelný zadní tlumič.

Tento typ motorky jsem zvolil protože je to honda, spolehlivej typ motoru a není drahá jako afrika twin.
Předchozí motorky z těch silnějších byly Bandit 600, SV1000S a KX 250 ale rychlost už nevyhledávám takže teď ideální volba.
Jezdí se mě na ní moc příjemě, dal jsem na ni větší plexi a kufr, má doplňkovej nastavitelnej zadní tlumyč a dobře brzdí díky dvoum předním kotoučům než starší verze které jsem zkoušel. Spotřeba průměrná do 5 litrů při jakémkoli stylu jízdy jen nemá žádný ůložný prostor kromě krabyčky s nářadím. Lékárničku jsem dal pod plotnu na kufr do brašny na kolo. Zatím jediná závada, že motor trochu bere olej (10w40) ale s tím se dalo počítat když má najeto 100tis.
Motorku používám na všechno možné, jízda s 3letým synem po polních cestách nebo projížďky po silnicích s manželkou a vrchol zatím cesta Rakousko, Slovinsko, Itálie 1800km.

U720
U720 napsal 10.10.15 v 23:28 10b.

Ahoj kolego,chci se zeptat,to plexi co máš je od GIVI?Mám taky Transalpa a sháním něco podobného.
Díky za odpověď,Vašek

KOŘEN1950
KOŘEN1950 napsal 09.02.15 v 12:06

Tuhle motorku jsem také měl a kdybych byl vyšší a pořádně došlápl na zem tak ji mám pořád

Petr_TA
Petr_TA napsal 02.02.15 v 18:40 10b.

Opravdu povedenej stroj
Taky jsem měl tu čest
10b

kabl
kabl napsal 02.02.15 v 18:27

Pekna barva taky jsem ho mel v hledacku

alexander
alexander napsal 02.02.15 v 16:24

zdar,transalp pojede furt,stará poctivá práce..ať slouží a hodně kilometrů na pohodu