Yamaha FZ6 S2 (2007)

Vlastník petak001
Vloženo 26.1.2015
Aktualizováno 26.1.2015

Parádní motorka na kratší vyjížďky po odpoledních, ale i na delší vzdálenost jsem neměl problém.

Motorka koupena od LM-Moto - S prodejcem jsem byl nad míru spokojen opravdu super prodejna vřele doporučuji všem kdo shání moto.

Suzuki GSR 600: Nakonec jsem od ní opustil, protože v době kdy jsem kupoval nikde nebyla k sehnání v dobrým stavu.

První dojmy - Pro mě nezvykle velký výkon na poprvé. Překvapila mě i tuhost plynu a spojkové páčky. Po první vyjížďce jsem pochopil že jsem budu muset naučit znova jezdit :D (trochu jiná krevní skupina než enduro co jsem měl před tím). Jinak ale naprostá spokojenost a neměnil bych.

Motorku jsem si vybral po delším vybírání a rozhodování mezi GSR 600 a FZ6 N. Vzhledem k tomu, že GSR se v době kdy jsem se rozhodoval nedalo nikde sehnat ve stavu který by alespoň trochu odpovídal mím představám jsem se rozhodl pro Fazera. Původně jsem ještě zamýšlel pořízení staršího modelu, ale po domluvě s prodejcem jsem si počkal než doveze S2 z itálie pak jsem se ní jel podívat a bylo jasno. Motorka má na svou váhu dle mého přiměřený výkon. Motorka jako taková je dobře ovladatelná. Možná má trochu malý rejd ale nic co by vadilo během jízdy. Ožívá až ve vyšších otáčkách a odspodu je spíš líná. Spotřeba je kolem 6l/100km. Poruchu jsem zatím naštěstí neměl žádnou. Je dobrá jak na vyjížďky po odpoledních tak i na delší cesty jsem s ní zatím neměl problém. Vzhledem k tomu, že se mi na ní nechce dávat kufr tak jsem se rozhodl koupit válec na zadní sedadlo. Jsem s tím nad míru spokojen akorát už samozřejmě nevezmu nikoho za se sebe. Rozhodl jsem se proto koupit boční brašny ovšem ... Brašny jsou podvěšené takže jsem sháněl nějaký rám. Nepodařilo se takže budu asi vyrábět něco sám.