Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník Robson_68
Vloženo 23.1.2015
Aktualizováno 23.1.2015

Zatím jsme neměli příliš příležitosti se blíže poznat, ale z mé strany to byla "láska" na první pohled.

Motorka koupena od anarkyy (České Budějovice 6) - Velmi vstřícný a ochotný, skvělé jednání.

První dojmy - Vzhledem k tomu, že je to má první "dospělá" motorka a vybíral jsem si ji v téhle kategorii více, méně podle komentářů a hodnocení uživatelů uvedených na tomto servru tak na mě udělala velmi milý dojem.

Doplňky na motorce - 3x kufr givi, padací rám givi, vyhřívané rukojeti Oxford, vyšší plexi, centrální stojan, Gipro, zásuvka 12V, kryt motoru SW-Motech.

Ač její velikost a hmotnost ve mě vzbuzovaly respekt, byl jsem velmi mile překvapen, že po rozjezdu a ujetí několika desítek kilometrů se tato motorka velmi snadno a lehce ovládá.
Jako další pozitiva za tu velmi krátkou chvíli co jsem měl možnost před zazimováním postřehnout byla:
- pohodlí, které poskytuje, nejen řidiči, ale dle slov mé dcery i spolujezdci
- již zmíněná ovladatelnost
- jednoduchost údržby, spoustu věcí je trochu zdatnější uživatel si udělat sám

Další věci budu přidávat, jak na ně budu přicházet...

findejs1310
findejs1310 napsal 16.01.21 v 15:02 10b.

Stále krasavica

babula
babula napsal 14.03.17 v 23:08 10b.

Krásnej stromek . 10b

istonbike
istonbike napsal 12.12.15 v 07:16 10b.

Sakryš tak NÁDHERNĚ ČERVENÝ Stromek se super výbavou a já ho přehlíd ten si zaslouží víc než 10b a samo přání parádních kilometrů v sedle a občas i stupačkách

Lombardo
Lombardo napsal 24.11.15 v 18:28 10b.

pohodová motorka na příjemné cestování tak krátkou zimu a hurá na to

Cvrček007
Cvrček007 napsal 19.05.15 v 14:57

Je to parádní kousek , jsem čerstvě majitel velice podobného kousku. Hodně pohodových kilometrů.