Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník
Vloženo 6.7.2006
Aktualizováno 28.12.2006

normalni pekna motorka original barvy se mi hodne nelibily tak mi kamarad udelal airbrush no takovou kravinu uz bych neudelal vypada to dobre ale asi to na super sporta nepatri je to hrozne neprakticky uz na to kaslu kupuju laminaty pixlu barvy stetec a

Cesty: cestovani po skoro cely evrope hodne slovenko svicarsko

Další info: je to moc dobra pohodlna hoddna a privetiva motorka dokaze odpustit chybu aten co pise ze tomu chybi vykon tak je pro me vul protoze na ceste se neda zdaleka sahnout na dno ani serii na okruhu to musi byt jo strelci aby jim neco chybelo jinak seriove ma tahle motorka psanych 173 ps skutecnych cca 145 na zadnim kole celosvod napr akrap +powercomander +k n filtry cca kdyz dobre de max 15ps+ ale jinak s tim vykonem lzou vsichni r1 nova je na tom stejne zx 10 r o 0.4ps vice jedine gsxr1000 156 ps ale stejne sou to polemiky o nicem jezdeni je o radosti z jizdy a nejlepsi motorka na svete je ta co komu sedne pro me je to farosek

Rebel83
Rebel83 napsal 04.12.12 v 12:49 10b.

Pěknej stroj

napsal 30.11.07 v 13:23

Docela osel;)

maroth71
maroth71 napsal 20.10.07 v 23:12

pěkná motorka i ty ty barvy ale camel(velbloud) je super hodně šťastných km

napsal 27.06.07 v 12:00

ocuvaj to staci na to podsviteni tak, ze zajdes do hocakeho pocitacoveho obchodu a vypitas si tam neon do pocitaca na 12V .ja taky mam v poci a ide mi to aj na pincka jenom ze slabo

napsal 20.05.07 v 14:31

Ahojky.Jeste jezdis?Jsem z Horni Suche a tuhle motorku jsem videla u znameho co opravuje moto-Zdenek.Nebyl jsi tam nahodou zrovna ty s tim Farosem?