Aprilia RS 50 (2002)

Vlastník IcamarekZHK
Vloženo 16.1.2015
Aktualizováno 15.8.2015

Ve svojí třídě je nejlepší padesátka, je svižná jede 90, vzhled si jí ostatní pletou s vyšší kubatůrou.

První dojmy - Motorku sem si přál už od nějakých 12cti let, takže radost veliká, když sme jí přivezli domů tak sem se na ní kousek projel a o proti simsonu to byl neskutečnej rozdíl např, brzdy u simsona obě brzdy naplno a skoro nebrzdil ale tady stačí klepnout do páčky přední brzdy a už skoro stojí. Ze začátku jsem byl pár chyb, ale postupem času mi padla do ruky,

Motoku jsem si vybral, protože je jedna z mála na které se dá jezdit od 15 cti a má manuální řazení, protože v tp má 45km/h ale dá se sní jet krásně 90km/h. Motorově je na tom výborně, nikdy nebyl problém. Brzdy jsou na jedničku, ovladatelnost je suprová je lehká, tekže jde krásně do náklonů v zatáčkách. Je to spíše pro jednoho, protože když sem někoho vezl tak je se musí hodně moc točit, je to moc velká zátěž na ní. Pod sedlem spolujezdce se dá uložit lékárnička je tam nářadí a nějaký drobnosti se tam vejdou. Prostě když je dobrá silnice a zatáčky tak jede jak drak :))

TyoSam
TyoSam napsal 17.04.15 v 20:37 10b.

Krásně vyjádřeno a je vidět, že jednou porosteš s motorkama. Přeju mnoho šťastných km.

Durčki
Durčki napsal 17.01.15 v 21:02 10b.

Na ty roky v TOP stavu.