Aprilia RS 50 (2000)

Vlastník MaxPayN€
Vloženo 6.7.2006
Aktualizováno 3.1.2010

S touto motorkou sem velmi spokojen mam ji asi od 28.6.2006 je to 50ccm nejeto uz 19000 KM a porad ve vybornem stavu jedina zavada na motorve byla karburator ktery sem dal do Aprilie sestelovat a ted jede jeste mnohem lepe akorat se chistam na vymenu spo

Zkušenosti: Na motorce jezdim uz asi 4 roky zacinal sem na takovim prskoletu potom zainvestoval tatinek tak sme koupili Hondu MTX 80 prevrtavanou na 110 tak na tom sem se vyradil 2krat verenej ram :)) no jo no velekej kamen to zaboli a ted sem si koupil tu Aprilii a jede to lip nez ta Honda a hlevne sem si ji koupil kuli policajtum si ted delam papiry sice ja to nahovno takhle na prazdniny ale snad si na konci prazdnin udelam nakej dvoudenak uz se tesim.:))

Cesty: O zadnym nevim ale kdyby ste nekdo chtel tak se muzeme domluvit mam par kamosu ktery taky jezdej na motorkach tak by sme mohli udelat nakej sjezd a pak se nekam vypravit. kdyztak ICQ: 241-918-612 mobil:775927793 jinak bydlim ve Velkých Popovicích je to asi 25 km od Prahy

Cestopis: No procestval sem toho hodne hlavne celej stredoceskej kraj.jinak nekam dal sem si parkrat vyjel.

Další info: Jinak nic vic k ty motorce dodat nemuzu sem sni hodne spokojenej a je to urcite dobra motorka pro ty kterym je jeste 15 jako me a da se sni i docela cestovat.

Reportáž: TAK motorku SEM prodal takže UŽ MI zůstal varánek NA kterým bohužel ještě nemůžu jezdit :(((

Video:

napsal 29.10.07 v 20:30

maš ji ešte a za kolik..:

Pokec
Pokec napsal 26.08.06 v 22:13

pěkná krasavice ať jezdí bezporuch a nehod

MaxPayN€
MaxPayN€ napsal 23.07.06 v 11:47

no je na 15 a merime asi 172 mozna jeste neco vic.a co by si chtel za motorku??RS125?? nebo proc se ptas ja merim asi tech 171 nak tak a na me je to rs 50 akorat je to motorka ktera je nizko no.

napsal 16.07.06 v 21:09

kolik vám je a kolik tak měříte?....mě bude 16 a mám asi 187 a bojim se jak je to velký....aby to na mě nebylo malinky...třeba cbr 125 ta se mě taky líbí,ale je dost malá..

napsal 07.07.06 v 15:01

Paradni!