KTM 950 SuperEnduro (2006)

Vlastník cong156
Vloženo 13.1.2015
Aktualizováno 22.5.2019

KTM 950 superenduro, 2006, terenní stroj s obrovským potenciálem

KTM LC4 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Přesně to co jsem hledal. Univerzální moto, které má dostatečný výkon na silnici a velký terénní potenciál. Nic zbytečného na moto není a aspoň se s tím člověk nebojí prověřovat svoje hranice...samozřejmě rozumně ;)

Hledal jsem moto, které by s přehledem zvládlo terén a nebylo mi líto i delších přejezdů po silnici. Jak malej adventure tak superneduro jsou na našem trhu nedostatkové zboží. Zřejmě je svý majitelé nechtěj dávat z ruky . Už chápu proč. Dlouhé servisní intervaly, terénní a "cestovatelský" potenciál mají obrovský. Jelikož mě na moto netrápí nějaké to pohodlí, splnilo superenduro dokonale moje požadavky.

Kdo nepoznal, nepochopí. Kdo poznal, nechápe ...jak se před vic jak deseti lety povedlo udělat tak moc univerzální a nadčasový motocykl!

Mann
Mann napsal 13.11.19 v 10:40 10b.

Přiznám se zcela otevřeně, že v době, kdy KTM vypustila Super Enduro na trh, jsem vůbec nechápal komu je vlastně určena.První co mě napadlo, že tohle si můžou koupit jen lidi se sklonem k fyzické sebedestrukci Dnes mi to smysl dává. Je pro lidi, kteří si razí svoji vlastní cestu. Ať se ti vesel práší od koleček

libac22
libac22 napsal 30.10.19 v 13:08 10b.

Motorka ve správných rukou , užívej

Ladinzx10r
Ladinzx10r napsal 20.08.19 v 19:46 10b.

Tomu rozumím fotky parádní,ať slouží

Radus88
Radus88 napsal 22.05.19 v 16:11 10b.

krásný stroj a ty využíváš jeho potenciál na plno, super videa na youtube

loonger
loonger napsal 10.05.19 v 11:08 10b.

super stroj