Honda VFR 800 (2005)

Aktualizováno 9.7.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 15:18 10b.

deimos
deimos napsal 15.04.09 v 12:24

Víťan
Víťan napsal 22.03.09 v 10:30

Stále to je krásný kousek.
Přeji superní jízdy.

Wikimen
Wikimen napsal 30.11.08 v 18:33

boooomba

Víťan
Víťan napsal 01.03.08 v 14:26

Ahoj, krásná motka. Jsem také VeFeRák. Je to kouzelný stroj, který má motorkovou dušičku.
Ať ti slouží dlouhé roky a ozvi se.
Není problém si sjet spolu asfalt, nebo pokecat. Dobešov v okrese Nový Jičín je jen páru km od vás. Pro moto není vzdálenost důležitá. Měj se a ať ti šlape.

BETTER
BETTER napsal 24.08.07 v 20:38

Tak takhle nějak bych si ho představoval. máš krásnou motorku. Na něco takového se do budoucna chystám. Snad mi to vajde.Nádhernej lak! v modré se mi líbí nejvíc! Tak ať slouží.

KarelIV
KarelIV napsal 07.03.07 v 14:55

Moje vysněné motorka. Mám dotaz jak je to s tím tvrdým nástupem po přípojení dalších ventilů. Občas v recenzích strašej, že je to o čumák když to v zatáčce nakopne výkon. KarelIV

MildaVFR
MildaVFR napsal 10.01.07 v 19:06

zdarec palec,, že to ale těm našim holkám sluší vedle sebe co??

Interceptor
Interceptor napsal 21.12.06 v 18:17

ježíííš Zdenále sorry ja to sem napsal tobě a mělo to přijít o kousek výš, tvuj stroj je taky náádhera, zatím se měj a brzy na VFR setkání se těší MAX

Interceptor
Interceptor napsal 21.12.06 v 18:16

No nevím co je zvláštního na 12500ot/min u VFR, moje stré VFR r.v.89 dalo za 4 omezováč uplně bez problémů tzn. 12500ot. a to měla na krku 80t. km takže ...nevím oč jde.., jinak tohle to je fakt nááádhernej kousek a jediný co těm fotkám chybí je pěkná obnažená kočka v sedle

WEB
WEB napsal 02.12.06 v 08:58

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

SLUGI
SLUGI napsal 04.07.06 v 15:50

Dědek_R1
Dědek_R1 napsal 03.07.06 v 21:06

Informace jsi podal skutečně stručné a navíc tuto jedinou, že je modrá skoro všichni uhodneme. Ale jak se říká - modrá je dobrá - tak tady to platí dvojnásob. Ať Ti to jezdí a ať Tě nevotravujou sběrači bodů.