Suzuki AN 650 Burgman (2003)

Vlastník johnyresler
Vloženo 6.1.2015
Aktualizováno 4.5.2019

Po delším zvažování jsem se rozhodl pro skůtra.Volba vzhledem k větší postavě byla jasná!

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv - Maximální spokojenost a obsolutně perfektní spolupráce při prodeji!!!

První dojmy - 17.3.2015 první větší výjezd.Najeto cca 80 kiláků a je to prostě maxík!!! Absolutní pohdlí,závětří a super zátah motoru mne nadchnul hned po prvních pár kilometrech.

Motorku bych doporučil pro - Větší postavy se na něm určitě cítí skvěle!

Doplňky na motorce - Výměna plexi štítu,původní byl dost zničenej a tak došlo ke změně na cestovní plexi v šedém odstínu a sedí k té černé barvě mnohem víc!

Slyšel jsem na tyto skůtry jen samou chválu a měl jsem možnast se svézt.Je to pohodlný skůtrový koráb!!! Dnes po dvou dnech v garáži a v té zimě jsem jen tak pro zajímavost brnknul a hned to čaplo a motor běžel naprosto v pohodě.Je vidět,že to je prostě kvalitní stroj! Malinko projeto jen kolem komína,ale jaro ukáže víc!
Burgoš sedí na silnici jako přibitý,v zatáčkách i na rovinkách naprostá pohoda.Pneu Michelin drží parádně stopu.Jen ještě nechám malinko přitvrdit přední šavle,je to příliš měkké,ale není to žádná tragédie.Úložný prostor je pod sedlem naprosto famózní a když připočtu kufr od Givi,tak s tím můžu v pohodě i do světa a ve dvou!
Dnes jsem pořádně vyzkoušel i manuální řazení a automat je lepší.Manuál je tak na nějaké vyblbnutí,ale na dlouhé cestování ne.Tento maxík je fakt na cestování jak stvořený,ale ani ve městě se neztratí a hlavně na křižovatkách je cítit při rozjezdech jeho síla a hravě nechá každého za sebou.Skútr se krásně a lehce vodí,ovladatelnost je na jedničku.
No uvidíme po delším ježdění,zda mne něco i zklame,ale moc tomu nevěřím.

Laika
Laika napsal 30.08.15 v 19:11 10b.

Velice elegantní a ty zelene proužky jsou super!

Sakramento
Sakramento napsal 26.04.15 v 09:09

Dobrá volba. Pěkný stroj. Gratulace.

Miro11-Iceman
Miro11-Iceman napsal 14.01.15 v 18:17

já bych se projel i na sněhu hezká kombinace

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 07.01.15 v 18:08 10b.

Suprovej maxík gratulejšn