Honda CBR 1000RR Fireblade (2004)

Vlastník ČAČAN
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 11.1.2015

Sice babička,ale kamarádská motorka s přesným řazením,super ovladatelností i slušnými brzdami.

Kawasaki ZX-10R Ninja: důvod neuveden

První dojmy - Koupil jsem jí za dobré penízky a nic moc velkého jsem od ní neočekával,ale babička mě mile překvapila. Strávili jsme spolu jednu sezónu a motorce nebylo co vytkonut . Brno zvládla za 2:19 a Slovakiaring za nějakých 2:21 byla by určitě i rychlejší kdyby na ní seděl lepší pilot :-)

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k své povaze se hodí pro pokročilejší jezdce.

Doplňky na motorce - páncéřové brzdové hadičky , přepákování , sportovní filtry , rychlořazení , power commander , kompletní titanový výfukový systém Arrow Twin Replica Pro-Race ( 40500 kč )

Tuto motorku jsem vybral,protože v době kdy jsem jí kupoval byla za opravdu super cenu .Motor šlapal krásně , kvalty padaly přesně , řízení je super i díky tlumiči řízení,který je na motorce montován už v základu.Podvozek je špičkový,motorka padala ze strany na stranu skoro sama,kam jsem jí poslal tam jela jako po kolejích,prostě na 10 let starou motorku paráda Co se týče cestovaní tak jsem na jeden zátah zvladl ujet 500 km a vše v pohodě nic nebolelo takže spokojenost.
Motorka prodána a koupena na zkoušku na sezónu Ninja ZX6R 2008 . Ta už je taky z domů pryč,tak uvidíme jaký bude zase Fároš 2010 nebo 2011 ( podle stavu a financí )

Pilothonda
Pilothonda napsal 19.12.15 v 13:08 10b.

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 14.04.15 v 13:22

Repsol 10b

Bauiii
Bauiii napsal 04.01.15 v 21:56

ať žije Olmik

granit
granit napsal 04.01.15 v 19:52 10b.