Dněpr MT-11 (1986)

Vlastník Benďa77
Vloženo 26.12.2014
Aktualizováno 17.8.2015

Po dlouhé době co jsem neměl na motorky chuť a čas ( zaměstnání, stavba domu) ve mě bouchly saze a dotáhnul jsem domů tohohle krasavce

První dojmy - První jízda byl totálně nevyrovnaný boj kdy nademnou motorka v pravé zatáčce zvítězila a já potupně brzdil v protisměru :-) A to jsem jel skoro krokem :-)

Ruská klasika, na motu proběhla G.O motoru, převodovky, zadního převodu. Bylo potřeba vyměnit ložiska v kolech, v krku řízení, upravit elektriku tak aby aspoň trošku fungovala podle představ a sposta dalších věcí včetně nových pneu. Po pár stovkách kilometrů jsem vzadl boj s originálním zapalováním a namontoval original ruský bezkontakt. Od té doby mám na motu nějaké 3000km a zatím bez problémů,jen měním olej asemtam došteluju ventily. Přední brzda = spomalovací, zadní + sajda ale brzdí vcelku obstojně. Na moto jsem dal nové výfuky- dlouhé doutníky. Podstatně se zlepšil zvuk a o to šlo Není to motorka na delší jízdy- aspoň pro mě, po pár kilometrech z toho bolí ruce ale jinak je to fajn. Hlavně moje děti ji milují

Marty68
Marty68 napsal 13.06.18 v 11:03 10b.

krásná.

petriktn
petriktn napsal 16.01.17 v 15:37 10b.

neviem si predstavit tie prave zatacky ... ale je nadherna

Lys
Lys napsal 18.12.16 v 10:23 10b.

Bomba

Peterka72
Peterka72 napsal 28.03.15 v 13:18

Supr . Mám MT-12 . Přeji hodně spokojených kilometrů .

pkKun
pkKun napsal 02.01.15 v 17:08 10b.

mne čeká obdoba, pořídil jsem si Dněpr K750 r.v.67, tak uvidím jak v zimních měsících