Dněpr MT-11 (1992)

Vlastník cobra99
Vloženo 9.1.2018
Aktualizováno 9.1.2018

Chtěl jsem něco netradičního a přitom více se uklidnit: Asi to není ta njlepší volba, ale mě se navíc líbí.

První dojmy - Fantastický dojem a v žádném případě se nejedná o kochací stroj. Zde použité heslo Franty Kocourka " Furt ve střehu" je myslim hodně na místě. Zatím jsem ho neřídil,ale kamarádi jsou z něj "hodně" nadšení. Jsem zvědav jak se chová a jestli ho dokážu zkrotit.

Jsem motorkář po bouračce a skončil jsem na invalidním vozíku. Protože se chci vrátit k ježdění, připadal mi tento stroj jako dobré řešení. Mám kam naložit inv. vozík a jestě zbude spousta místa na další ptákoviny. Co se ovladatelnosti týče, jsem docela postrašen jezdci, kteří měli to štěstí Dněpra řídit. Nakonec asi každý kdo zkusil řídit motorku s loďkou ví, co to obnáší. Je to na klidnější jízdu a počítám ,že spíše do terénu než na dálnice. Až se projedu ,povím více

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 10.03.20 v 10:29 10b.

Smekám před tebou

pp377
pp377 napsal 10.01.18 v 14:46 10b.

Motorka bez sajdy není kompletní. Gratuluji k zájmu o návrat a moc Ti přeji spoustu skvělých zážitků a hlavně vždy bezpečný návrat.

31081
31081 napsal 10.01.18 v 08:02 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 10.01.18 v 05:45 6b.

Pro zdravého a hravého chlapa super stroj, ale když jsi po úrazu, tak si to neužiješ. Myslím, že jsi měl jít do něčeho takého: