Moto Guzzi Breva 1100 (2007)

Vlastník Freemen
Vloženo 21.12.2014
Aktualizováno 31.3.2020

Je to Ital, co dodat jednou na ni sedneš a je to už navždy, nebo nikdy.

Moto Guzzi Breva 1100: Nádherný stroj úplně jiný než konkurence a padla mi jak prdel na hrnec.
Moto Guzzi Griso 1100: Je to stylovka, ale vzhledem k mé výšce 189 mi neseděla.

První dojmy - První dojmy byly velmi rozpačité (nejede to, třepe se to, rachotí v tom, ale je to skvělý). Na to vzpomínám velmi rád. První Breva, kterou jsem chtěl koupit bylo velké zklamání. Nešla nastartovat a když už se to povedlo, jízda na ní, to bylo utrpení.Třepala se, že chtěla spadnout ze stojánku a vůbec to nejelo. Říkám si takhle to přece nemohli vyrobit. Hlava mi říkala kup nějakého japonce, ale srdce v tom mělo jasno. Nakonec jsem koupil krásný kousek který nemá ani jeden z těchto neduhů.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro toho kdo nechce splynout s davem a rád se odlišuje.

Doplňky na motorce - Dal jsem tam plexi pro větší jízdní komfort a otevřené svody výfuku. GPR už tam byl od předchozího majitele. Bylo ale nutné přehrát palivovou mapu a stala se s toho úplně jiná motorka.Mám na ní řidítka ze Sportky a je to znát.

Je to multifunkční stroj. Vlastním ji cca rok a dělá mi jen radost. Z každé cesty se vracím s úsměvem od ucha k uchu. Motor má dostatek síly i na hbitější jízdu, ale nejlépe je mu tak mezi 2500 až 5000 tisíci otáček a jede na 6ku 60 nedo 200. Bez přemýšlení co tam mám za rychlost otočím plynem a vždycky to jede. Zatím mám najeto 6000km a šlape jak hodiny.Je to ideální stroj na dlouhé cestování. Všude tam kde zastavíte, budí pozornost. Je to motorka, tak nechápu proč se každý ptá jakou to má spotřebu.Tak pro ty co jim to nedá spát 5 až 7 litrů. Já jel dovolenou ve dvou s plně naloženými 3. kufry atd. za 6,1l .

Venca-600
Venca-600 napsal 31.03.20 v 23:00 10b.

alterego
alterego napsal 07.06.15 v 17:56 10b.

krásná Italka , doufám že i já budu po roce stále tak spokojený jako jsi ty.

Tom-K
Tom-K napsal 30.12.14 v 18:16 10b.

Tak ať naskakují další spokojené tisíce. S těmi řidítky jsi udělal dobře. Je fešná.

Domi.1
Domi.1 napsal 28.12.14 v 17:12

Spotřeba je fakt dle mého mínění rozumná a úplně nejlépe se na delší cesty jezdí s někým, kdo to má podobně ( spotřebu i velikost nádrže) Třeba MG Breva 1100 + Yamaha Bulldog 1100 .. ,
A máš pravdu, budí pozornost a na to její brmlání a chvění při stání si člověk navykne hodně rychle , a ještě jí za to pohladí, holku jednu šikovnou...