Suzuki AN 650 Burgman (2004)

Vlastník jarulenko
Vloženo 10.12.2014
Aktualizováno 10.12.2014

Skúter na bežné zvezenie. Je mohutný, rýchly, ovládateľný. Výborná jazda, aj vo vetre i po rozbytých cestách.

Motorka koupena od http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail= - Ochota, dal mi vyskúšať 2 650-tky a už išiel po tretí. Mal i AN400, tie som už neskúšal. Odpovedal na všetky otázky. Dalo sa jednať o cene a dopravu zabezpečil

Suzuki AN 400 Burgman: Po jazde na AN 650 bolo rozhodnuté.

První dojmy - Najprv boli obavy z jeho váhy. Po nasadnutí a rozbehu sa obavy stratili. Výborná jazda, manévrovateľnosť. Krásne a z prehľadom sa predbieha, v zákrutach drží bez váhania. Som nadmieru spokojný. Skúter mi hneď sadol, dúfam že mi vydrží ešte veľa km.

Motorku bych doporučil pro - Netreba sa báť jeho veľkosti a váhy. Na dlhšie trasy, alebo len tak je výborný!

Po skúsenostiach z čz175 a skútrom 125 som sa rozhodol kúpiť niečo na víkendovky.

Prvá jazda i z manželkou potvrdila že to bol dobrý výber. Výborná ovládatelnosť v zákrutách a pomalej jazde v meste. Dobré odpruženie, tak isto i bŕzdy. Má ABS- ešte som to nevyskúšal.

Obrovský priestor pod sedadlom, nemusím si robiť starosti z kufrom.

Do terénu nie je stavaný ale nejaké poľné cesty zvládne. Treba dať pozor na rozmočené poľné cesty. Pri jeho váhe by to mohol byť dosť veľký problém.
Na dlhšie trasy je výborne stavaný vďaka pohodlnému posedu a ochrane pred vetrom. Poslene 200 km som absolvoval v už jesennom počasí bez problémov.
Som zatiaľ nadmieru spokojný, ma som si ho zadovážiť už dávno.

Lubos007
Lubos007 napsal 15.12.14 v 06:53

SUZUKI osazuje skútry motory MORINI,které nejsou jedny z nejlepších a nejspolehlivějších.Nepodceňuj intervaly údržby,kontroluj řemen aj.Jsou to pak finanční pecky.Jinak ať to jezdí...

jakattara
jakattara napsal 15.12.14 v 06:23

Ač nejsem Burgmanista, toto je opravdu asi nejlepší volba :). Gratuluji ;)