Gas Gas EC 300 R (2013)

Vlastník _Jerry_
Vloženo 24.11.2014
Aktualizováno 8.11.2019

Dvoutaktní offroad střela ve specifikaci Racing

První dojmy - Po krosce ČZ 250, která více stála porouchaná než jezdila, jsem znovu pocítil nutkavou potřebu vlastnit něco pro offroad výplach hlavy. Že to musí být dvoutakt bylo jasné, protože to tak prostě mám. No a nakonec díky kamarádovi Mírovi jsem skončil u toho "plynárenského".

Motorka je ve skutečnosti sportovní nářadí, jehož vlastnosti (povězme si to upřímě), nebudu nikdy schopen plně vzužít.
Na dvoutakt jede velice dobře i v nízkých otáčkách. Tuhle vlastnost se teprve učím využívat. Jak se ale otevře mechanická přívěra, rozpoutá se opravdové dvoutaktní peklo a to mnne prostě baví.
Podvozku s Marzocchi ve předu a Ohlinsem vzadu není co vytknout.
Taky už jsem zjistil, že je motorka celkem imunnní proti běžným pádům, o které není při opravdové teréní jízdě nikdy nouze.
Oproti sériové má ta moje navíc ochranný kryt chladiče, který má dle mého názoru své opodstatnění nejen proti pádu nebo odletujícím kamenům, ale chrání též chladič před nadměrným zanášením blátem od předního kola.
Takhle nám to zatím jezdí.
Letos jsme si vyjeli na pár dní do Rumunských kopců. Jedním slovem paráda. Motorka taky dostala repasi tlumičů a pár nových plastů.

apriliatuning
apriliatuning napsal 24.11.14 v 22:11

Super volba

Olis
Olis napsal 24.11.14 v 20:08 10b.

Krasnej strojek :