Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník stromm
Vloženo 6.11.2014
Aktualizováno 6.11.2014

Můj sen už od prví chvíle kdy tahle motorka vzlezla na světlo světa A nakonec úspěšně splněnej.

První dojmy - Nebudu lhát, když řeknu, že jsem se na to těšil jak malej kluk. Hned jak jsem ju viděl na netu .. tuhle prostě musím mít. Z první jízdy nadšenej jak poprvé na kolotoču :D Jenom ten zvuk se základním laufem mě trošičku zklamal, ale to se v po pár týdnech doladilo Creptusem :-) Okamžitě jsme si sedli.

Motorku bych doporučil pro - 18 - ? :-D Myslím že si najde příznivce v každém věku.

Doplňky na motorce - KN filtry, sport páky, menší zrcátka, ladáček Creptus.

Ovládání super. Brzdy a podvozek, no co dodat Honda je Honda, takže 100% Krásně podrží i při rychlejším výjezdu. Ježděná jak na okruhu v Brně, tak v Buchlovákách.. :D Na tohle super, ale co týká cestování a delších vyjížděk cca 300km a víc , tak na tohle to fakt není Ale zvládli jsme spolu i Balaton a dá se s ní jet i 50 a neškube sebou. Hodně jsem jezdil s mladou a říkám, není to cesťák. Na okruhu i ve dvou super svezení ale větší dálky jsou pro spolujezdce utrpení. Úložný prostor.. no tak akorát na lékárničku cigára a telefon.. s těží tam pak dáte peněženku :D Spotřeba něco kolem 9 L. Jinak naprostá spokojenost. Nemůžu říct půl slova

Vrabi1
Vrabi1 napsal 16.11.14 v 13:47 10b.

Nádherná! 10b.

Romano73
Romano73 napsal 06.11.14 v 18:30

Repsol je Repsol, moc pěkný, tak ať to jezdí