Husaberg FE 501 (2003)

Vlastník Mystic999
Vloženo 31.10.2014
Aktualizováno 31.10.2014

No konečně ostré enduro které jde za plynem ale mohla by být silnější ...Vzhled skoro jak kros jen že to má světla,po sečteních recenzí že nezná přední kolo tak to byla jasná volba..

První dojmy - Dovezena cca před 14 dny ,dlouho jsem uvažoval mezi crf 450 nebo xr 600,650 ale žádné na prodej pěkné nebyli tak jsem našel tento stoj a šel sem po něm jak slepice po flusu.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny jak jsem já a kteří se nebojí servisních intervalu

První svezeni u prodejce bylo jak kdybych jel po prve na motorce a vubec jsem ji nedával ale jenom jak jsme dojeli dom tak hned sem ji prohnal po vesnici ale náhle zklamání, netahá mi ruce jak bych chtěl sice terén nemáme zatím najezděné ale nebude to podle mého,výhoda proti xl je váha a ovladatelnost a hlavně výkonově je to někde jinde a hlavně konečně 6stupnovka,moc nalítané zatím nemam ale vidím to tak že příští rok pojedu pro FE650 :D ale možná ne uvidím jak to začne burácet v terénu,možná nějak překvapí,,,mam jen jedno foto focené u bábiny později nějaké přidám...

h.pepa
h.pepa napsal 28.08.15 v 07:59 10b.

Kde sou ty časy

Mystic999
Mystic999 napsal 08.11.14 v 01:41

Díky

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 31.10.14 v 16:07 10b.

Zrovna u takovýho stroje mi přijde lepší převodovka s 5 stupněma. Pěkná je.