Jawa 50 Dandy (1996)

Aktualizováno 30.10.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

Felix83
Felix83 napsal 17.04.17 v 10:55 10b.

Dobrý den jak vypadal laděný výfuk? To byla asi jen koncovka ne

JARAXL700
JARAXL700 napsal 27.12.14 v 13:40

Koupil jsem přesně takovou synovi.Učil se jezdit a dávali jsme nejlepší benzín i plnou syntetiku i ricin.Zapekl se nám kroužek nebo kolik jich bylo už nevím.Slintalo to do výfuku, ale jelo to do té doby fajn.Pak jsem koupil sadu POLINI 80kcm a jezdilo to přes stovku.Odešla klika ,tak jsem koupil dvě a jedna mi zůstala nová.Ta klika totiž neodešla ,proto že jsem předělal obsah.Ta sada neobsahovala vymezovací kroužky mezi ojničním ložiskem a pístní stěnou na obou stranách a tak ložisko vyjelo na půl ven a vymlátilo ojniční oko horní.Italové to nedotáhli do konce.Pri generálce dej jen origo simeringy jinak poznáš co je problém.Také jsem chtěl obejit tento nákup,ale nevyšlo to.Nej olej je do toho zelená husqvarna.Klikovku jsem koupil navíc pokud byla ve Strakonicích skladem.Pošlu někomu za 1000kč + poštu.

Koprkam
Koprkam napsal 29.11.14 v 10:47

Ajo vidíš, to mě nenapadlo, dost mě totiž zmátlo že je viditelný to honování, no nevadí, každej má právo na omyl :D

pospit
pospit napsal 02.11.14 v 14:23

Pěkná dandyna , taky sem ji míval a ten válec Ti olezl kvůli tomu, že na něm dělali nicasil