Yamaha WR 250X (2008)

Vlastník Rider23
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 4.12.2015

Vloženo: 12.06.2016, Uskutečněno: 12.06.2016, Zhlédnuto: 16x

Rozhodl jsem se udělat větší kontrolu a očistu motorky v průběhu sezony. Při enduro ježdění motorka trpí o hodně víc, než když jezdí jen po silnici. Proto jsem zkontroloval přední tlumiče, které začali trochu téct a nechal jsem je přetěsnit u MotoRiegl za cca 1200.- Při dalším rozebírání jsem přišel na to, že přední brzda je hodně zanesená hlínou a destičky s pístkama se skoro nemohli hýbat. To samé se opakovalo u zadní brzdy s tím rozdílem, že destičky ještě snesou nějaké kilometry. Hodně hlíny a klacků jsem vysypával z krytu pod motorem. Další překvapení na mě čekalo po sundání sedačky a zadního blatníku, kde je elektroinstalace k zadnímu světlu, kde byla velká zásoba hlíny. Konečně jsem se dostal na zlepšení zadního držáku SPZ, protože ten originální jsem bohužel v potoce ohnul a nešel už srovnat. Je to první verze, která určitě pujde vylepšit, ale myslím, že svou funkci bude plnit dostatečně dobře a navíc není tak strašně dlouhej jako originál.

• Svolávací akce od Yamahy

Před nějakou dobou jsem se dozvěděl, že je problém se statorem generátoru u Yamahy WR250x/r. Začal jsem se o to víc zajímat a zjistil jsem, po kontaktování servisu Yamahy, že moje Wrko podle vin kodu spadá do svolávací a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.02.2016
    Uskutečněno: 23.02.2016
  • Letní ježdění

https://www.youtube.com/watch?v=Jtfz7bzuB0Y&index=1&list=PL9eOo7fSo5x78prPPZvq-K0ueMUlXJrHp Malej tréning na krátkým okruhu. Zkusil jsem zrovna použít race chrono pro záznam dat z jízdy. Nejsem žádnej závodník, a po r

Vloženo: 15.08.2015
    Uskutečněno: 15.08.2015
    Tachometr: 19980km
  • První pořádná vyjížďka s drapcema

Moje wrko je upravený ze silniční verze WR250x na WR250r, takže jsem ještě neměl tolik možností vyzkoušet všechny jeho přednosti. Zatím jsem jezdil jen lehčí terén a jen pár výjezdů, takže jsem pořádně nevěděl jak se mot

Vloženo: 06.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015