Yamaha WR 250X (2008)

Vlastník Rider23
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 4.12.2015

Vloženo: 15.08.2015, Uskutečněno: 15.08.2015, Stav tachometru: 19980 km, Zhlédnuto: 13x

Malej tréning na krátkým okruhu. Zkusil jsem zrovna použít race chrono pro záznam dat z jízdy. Nejsem žádnej závodník, a po roční pauze začínám pomalu jezdit. Myslím, že wrko je dobře naladěný už od základu, akorát by bylo lepší nasadit trochu kratší převod, aby šla motorka víc od spodu, hlavně při řazení z jedničky na dvojku v kopci je to dost znát a myslím, že by to vyřešila větší rozeta. Zadní guma C02 je pro muj jízdní styl dostačující a na to, že jsem na ní najel už 1500km tak není ani tak moc opotřebená jak jsem čekal.

Bohužel po příjezdu do garáže jsem zjistil první problém s wrkem. Nešel mi dát plnej levej rejd a zjistil jsem, že se mi při jízdě zamkl zámek na řídítka a bohužel to nejde odemknout klíčkem, takže bude rozborka-zborka.

• Očista

Rozhodl jsem se udělat větší kontrolu a očistu motorky v průběhu sezony. Při enduro ježdění motorka trpí o hodně víc, než když jezdí jen po silnici. Proto jsem zkontroloval přední tlumiče, které začali trochu téct a nech

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • Svolávací akce od Yamahy

Před nějakou dobou jsem se dozvěděl, že je problém se statorem generátoru u Yamahy WR250x/r. Začal jsem se o to víc zajímat a zjistil jsem, po kontaktování servisu Yamahy, že moje Wrko podle vin kodu spadá do svolávací a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.02.2016
    Uskutečněno: 23.02.2016
  • První pořádná vyjížďka s drapcema

Moje wrko je upravený ze silniční verze WR250x na WR250r, takže jsem ještě neměl tolik možností vyzkoušet všechny jeho přednosti. Zatím jsem jezdil jen lehčí terén a jen pár výjezdů, takže jsem pořádně nevěděl jak se mot

Vloženo: 06.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015