Yamaha XV 750 Virago (1992)

Vlastník Plazivec
Vloženo 17.10.2014
Aktualizováno 13.9.2016

Kompaktní, vyvážený vzhled s dobře propočtenými proporcemi a výbornými jízdními vlastnostmi, vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé čopristy s možností vyřádit se na customizaci.

Yamaha XV 535 Virago: Protože jsem narazil na tu moji a hned jsem věděl.

První dojmy - Řídí se to samo, docela jde za plynem i na 5ce, jinak jsou ti japonci opravdu malí, a to já nejsem žádný veleobr 175cm. Hned mě bylo jasný, že mě předkopy neminou, protože na stará kolena kolej bolena. Ty řidítka jsou na efekt, budu je měnit. Jinak jako osobní motorka, když mě nepoleze nikdo za hřbet je k nezaplacení.

Motorku bych doporučil pro - Všem, hlavně těm střelcům na 1G ležácích, co maj papíry tejden.

Doplňky na motorce - Zatím jen opěrka baťůžkova, držáky brašen, plánuju padák, plégo, předkopy, brašny, rolku, světla, tryskovej motor, klimatizaci, topení, bazén.

Prodal jsem VL 1500, pač manželka slezla z ledvinksicu a projevila zájem o svůj vlastní vehikl. Navíc mě bylo VLko krapet veliký, dyť taky mělo sloužit pro dva, ale to by až tak nevadilo. Spíš jsem teď zakusil pocit, jaké to je, mít svou vlastní věc /ne rodinnou/ jen sám pro sebe a moct si s ní dělat co chci, jezdit kam chci. Je to o svobodě a až teď jsem ji pocítil naplno.
Manželka má už vysněného Burgmana 400 K7 také doma, a zažívá stejné pocity, usmíváme se na sebe a když někdo z nás o něčem promluví/samo že teď jen kolem motorek/ ten druhý ví, o čem je řeč. Popsat to nejde, musíte to zažít, jako by jste byli na stejné vlně. Je to úžasný, když máte s kým sdílet pocity, navíc ještě s manželkou
O jízdě a podvozku nebudu psát, je tu toho napsáno dost. Stačí, že to jede samo, brzdí až moc/po intruderu/. Akorát ten motor, i když dynamicky celkem solidní, nemá hmotu, při rozjezdu se mu chce chcípat, při otočení heftem leze z něho zvuk jak z tatramatky při odstřeďování. Nemluvě převodovka, při ubrání plynu mám pocit, že se děje něco špatného a možná se i děje, nevím, je to můj první Virgl a na dlouho i poslední.
Cestovat se snad dá, výkon nepostrádá ale to ještě nevím.

bortl
bortl napsal 04.05.16 v 10:28 10b.

Pěkná leštěnka

Rubi
Rubi napsal 26.11.15 v 13:24 10b.

Vypadá dobře,tak ať slouží. Mít každý tu svojí vysněnou v garáži je to nej nej co v rodině může být a komunikace tomu odpovídá.

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 20:04 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

sehhy
sehhy napsal 16.11.14 v 02:08 10b.

krasavice ženu závidím ta moje když jedu 30 klepe at zpomalím

Boža
Boža napsal 07.11.14 v 09:36 10b.

Krásné Virágo moc si ho užívej za 10 bodů