BMW F 650 (1994)

Vlastník ropr0812
Vloženo 12.10.2014
Aktualizováno 28.12.2015

Efka mně uhranula už na fotkách. Při zkušební jízdě jsem měl po 10 km dojem, že ji ušili pro mně. Dobře ovladatelná a pocit že člověk sedí na velké motorce.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo

BMW R 850 R: sám nevím ale to efko mně uhranulo
BMW F 650 GS: stejně jako u R850R

První dojmy - Začal jsem po 25 letech znovu a to na yamaha XV 535 virago. Tak od dubna do 10.10. 2014 najeto 3600 km a ukázalo se to co mi všichni říkali. Motorka super ale je mně malá. Při delších cestách to prostě nebylo ono. Proběhl nový výběr a nakonec v pátek 10,10, 2014 výměna za... Teď mě většina sežere -) BMW F650 -1994 K hodnocení viráža : Super motka do začátku ale na štreky to není, alespoň ne pro někoho kdo má 183 cm.

Motorku bych doporučil pro - Je to otázka vkusu, mně vyhovuje.

Doplňky na motorce - 3x givi celkem 100 l

Jeden z požadavků výběru bylo ze nechci těžkou motorku. limit byl 200 kg.
Tahle to splňuje.
Najeto zatím 400. pátek odpoledne ( 10.10. a dnes 12.10. 2014). V sobotu 11.10.2014 jsem udělal střední servis.
Olej v motoru s filtrem, olej do předních vidlic,nová brzdovka, filtr vzduchu, seřízení spojky a celková kontrola.
Zkušenosti: zatím po těch 400 km.
Dobře ovladatelná
Padla mně do ruky
Dostatečný zátah a výkon
Brzdy by mohli být trochu silnější ale ujde to.
Samozřejmě je to jednobuch - pod 3000 ot/min je to trápení motorky, člověk si prostě zařadí o něco častěji než na 2V.
Slušně svítí.
Tu dnešní jízdu jsem jsem začal v mlze, že by se dala krájet a na mokré silnici. Potom to už bylo postupně mokro, sucho a nakonec azuro jak v létě. S trochou rozumu je to vše s touhle motorkou zvládnutelný. Vše odjeto na okreskách a tam to té motorce sedí.
Zkusil jsem i polňačku a taky dobrý.
Na dálnici to bude jen pro toho kdo není střelec.

Pavel1971
Pavel1971 napsal 24.10.14 v 17:00

Je to tak jak říkáš. Rychle si člověk zvykne,někdo může mít pochybnosti,ale nám se líbí

Eonymus
Eonymus napsal 13.10.14 v 16:42 10b.

Obdivuhodné, z dnešní velké nabídky a vybere staré F.

Milan1963
Milan1963 napsal 13.10.14 v 14:10