Suzuki AN 250 Burgman (1999)

Vlastník akashi
Vloženo 11.10.2014
Aktualizováno 11.10.2014

Tak jsem se nechal unést a pořídil v červnu 2014 další jednostopku, tentokráte více pro městskou zábavnou jízdu a praktičnost... prostě na cestu do práce, když je hezky můžu jet na moto i jinak oblečen, než jako kosmonaut

První dojmy - Automat je ve městě bezva, malá kola tak moc bezva nejsou, příjemný úložný prostor, vcelku pohodlný posaz, pěkný zvuk na neutrál... pak při jízdě díky variátoru už zní spíše jako vysavač ;-)

Doplňky na motorce - Držák kufru a plotna pro kufr, kterej vozím i na své Hondě CBF 600 S

Chtěl jsem vyzkoušet jaký to je jet na skútru a docela mne to chytlo.
Do města fakt bezva.
Mimo město taky bezva.
I delší výlet jsem na něm dal, přes 150 km na jeden zátah a bezva.
Jezdit na skútru je prostě zábavný a jako druhé jednostopé vozítko opravdu doporučuji
Jediné mínus vidím v malém průměru kol, 13" je zkrátka drncando a při vyšší rychlosti, což tento stroj umí (gps naměřeno 127 km/h když tachec ukazoval doraz na 140) jsou podle mne malá kola taky mínus... řekl bych že nad stovku spíš letí než jede a tlumiče to nepochytaj Ale když je pilot jakž takž při smyslech, myslím, že jej jízda bude bavit a stroj si užije a ukočíruje i když pojede několikrát stejnou trasu tam a zpět... jako třeba cesta do práce a domů... a vejlet skrývá bezva potenciál v tom, že můžete slézt z moto a jít i na delší vycházku bez nějakýho převlíkání... bunda do kufru a helma s rukavkama pod sedlo a báglík z kufru s pitím a sváčou na záda a de se... bezva bezva

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.10.14 v 12:51 10b.

Jo maxíky od Suzuki jsou super gratulejšn