Suzuki AN 250 Burgman (1999)

Vlastník black.carl
Vloženo 21.11.2011
Aktualizováno 23.9.2012

Další přírustek na dvou kolech

Po prodeji své malé Viragky jsem si pořídil k Volusii ještě skútra Burgmana 250 na ježdění po okolí a hlavně do práce.
Je staršího data, koupil jsem jej od jednoho člena tady z motorkářů,a protože teď se stejně nedá jezdit, tak jsem ho trochu rozebral s tím že jej přes zimu poopravím, krom jiného taky nechám přelakovat.

Plasty již mám dole,s lakýrníkem to je domluveno,ostatní postupně.Asi to bude chtít se podívat na pár věcí, jak zjišťuju - volné zadní kolo,vyměnit válečky,seřídit,asi je něco s dobíjením - uvidíme co další.
S opravami jsem ale počítal, teď hlavně najít slušný servis - kdyby někdo dal tip z okolí NJ, Ov - budu vděčen.

15.1.2012

Tak skútr po servisu, s prací a s přístupem zatím velká spokojenost, nové válečky,oprava elektroinstalace,seřízení ventilů,karburátoru, výměna všech olejů, a další, nové pneu vpředu i vzadu, všechny plasty nově nalakované, a nyní vše pomalu dávám zpět dohromady.
21.3. 12
S nastupujícím jarem je skútr již pohromadě a jezdí bez problémů. Oproti Volusii to je takové jednoduché a lehké svezení.

07/2012
S Burgmanem zatím plná spokojenost, na cesty po okolí a do práce jako dělaný, nevadí moc ani cesta v dešti. Boční stojan je dost nízko, škrtám na každém druhém kruháči.
Spotřeba kolem 3.5 - 4 litrů, ale moc ji neřeším.

09/2012
Skútr přestával startovat, takže výměna automatického sytiče za nový - objednáno ve Scootlandu, vyměněno doma , znovu jezdí bez problémů.

Lachnit
Lachnit napsal 17.07.15 v 14:55 9b.

Taky jsem měl Volusii a teď jsem se dostal k Burgmanovi. Souhlasím, že oproti Volusii je to takové lehké svezení...

karlos51
karlos51 napsal 29.03.14 v 17:22 10b.

Krásná a dobrá práce

z0diaC
z0diaC napsal 26.03.14 v 09:22 10b.

super , taky chystám lak ... nad bílou jsem taky přemýšlel ... za 10b.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 05.12.11 v 22:34

hm dobrý,dáme závod???
dostaneš záhul od Peugeota

MimoCZ
MimoCZ napsal 21.11.11 v 21:06

Starej Burák, pěknej Burák. Na lítačku ideální stroj a ty plasty vypadaj ještě dobře. A navíc nezreznou