Babetta 210 (1982)

Vlastník Guseppe117
Vloženo 7.10.2014
Aktualizováno 7.10.2014

Babetta, co k tomu víc říct? Je to stroj který mě nikdy neomrzí a se kterým si budu vždycky rád hrát.

První dojmy - Dle informací které jsem dostal ležela jeden a půl roku v takovém panelákovém kutlochu a majitel který ji vlastnil ji dostal od někoho kdo mu dlužil peníze, koupě byla za 1200kč a za ty peníze jsem nemohl odmítnout, zvlášť v době kdy podle mě jdou Babetty celkem do ceny.

Babetta je stroj na kterém jsem začal a na kterém asi skončím :D, tohle je v pořadí minimálně 15ctá kterou vlastním, ale vždy to dopadlo tak že jsem nějakou částečně zrenovoval a prodal.., nevím ani co k tomu víc napsat, byla skoro kompletní a za dobré peníze tak jsem ji koupil, taky ji čeká renovace dle mého stylu a to jeslti bude sloužit mě nebo někomu jinému už je vedleší, budu se jako vždy snažit o to aby byla ve 100% stavu, až bude přes zimu čas a nějaké finance tak ji dám trochu do pořádku, teď jsou tam špatné plášťe, chybí nějaké plasty ale motor se točí a to je u mě hlavní, ostatní už je brnkačka, postupně se budu snažit dávat nové fotky a něco málo napsat.