Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník mojamys
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 6.10.2014

Dobrá zábavná motorka, která mě ničím nezklamala, ani nepřekvapila.

První dojmy - Vcelku zábavná, dobře ovladatelná motka. Do 7000 nic moc taková zhnilota :) Ale pak začne vcelku dobře tahat. Je lehká nízká, niak nezáludná, prostě taková přijemná motorka na odpolední blbnutí po okolí, nebo kratší výlet. Ve dvou niak pohodlná, fiftyna byla určitě příjemnější na cestování s batohem.

K hornetu jsem se dostal velice spontálně. Nebylo chvilu na čem jezdit, tak jsem projížděl inzerce a koukal co by jse mi mohlo líbit. Byl konec března a všeci víme jak byla teplá zima, kluci už dávno jezdily a já pořád doma čučel na net. Po dlouhém hledání mi padl do merku hornet ve Zlíny. V sobotu ráno beru chechtáky a s kamarádem míříme obhlídnout stroja. Jevil se vcelku sympaticky, něaký oděrky z lehkýho pádu měl, ale motor předl jak kočka u krbové římsy, řetěz gumy a brzdy vcelku nový. Toš že ho vemu hned.
Ten den jsem sním najel asik 500km a byl jsem mile překvapenej, jakej je to andílek s ďáblem v těle. Umí jet hezky kultivovaně, ale taky pěkně rychle vystřelit dvěsta z místa. Brzdit to brzdí dobře a podvozek je taky docela příjemnej. Co mě s prominutím "sralo" byly origo řiďítka, na můj vkus dost uzoučký, takže jsem nasadil široký cross.
Vyměnil olej filtry a dal streetovou masku, po ojetí gum, jsem dal jetou z okruhu pirelli SC2. Suprová guma která vážně-vážně lepí(pro ty co na foru tvrděj, že jetá je na pikaču). Drží krásně i na vodě, za sucha s jistotou broušení stupaček.
No a pak jsem si vymyslel že jse ožením :D Tak šel hornet dál a doufám, že novému majiteli slouží a sloužit bude :)

george29
george29 napsal 19.10.14 v 11:17