Honda CBR 125R (2006)

Vlastník xCharlie
Vloženo 18.9.2014
Aktualizováno 9.1.2015

Hezká, spolehlivá motorka. Rozhodně jsem rád, že jsem ji koupil a že zrovna tuhle. Upravil jsem si ji trochu podle svého, takže se mi nestane, že potkám uplně stejnou

Yamaha YZF-R125: Vysoká cena
Yamaha YBR 125: Nakonec se mi nějak přestala líbit

První dojmy - První dojmy byly úžasné. Sedl jsem na motorku asi hodinu po tom, co jsem dostal "kartičku" do ruky a ten pocit volnosti byl úžasný. Řidičák jsem dělal na Yamaha YBR 125, takže sednout si poprvé SÁM na motorku bylo něco úžasnýho. Na motorku jsem si hned zvyknul.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začátečníky. Jak holka tak i kluk se na ní naučí jezdit a to za minimální investice, což si myslím, že pro nás mladé je docela důležité

Doplňky na motorce - Komplet výfukový systém od firmy Arrow, karbonové doplňky, LED blinkry

Svoji Hondu CBR 125R jsem si vybral, protože se mi líbila jak vzhledově, tak i přijatelnou cenou. Mám na ní odjeto zatím asi 17 ooo Km a jsem spokojen. Co mi trošku vadí, tak je moc vzpřímený posez a to, jak je motorka užší. Na druhou stranu, co se týče zatáčení, motorka poslouchá na slovo. Kam se hnu já, tam taky ona. Například oproti YZF 125 má CBR 125 podle mě lepší ovladatelnost. Co se týče jízdy se spolujezdcem, když spolujezdec umí, dají se i s ním krásně projíždět zatáčky. Spotřeba je okolo 3L/100Km, což je taky super. Co se týče investic, Stačí jen měnit olej, gumy a řetězovku. Dobrá je i ve městě, kde se s ní dá dělat hodně věcí tím, že je lehká a malá.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.09.14 v 18:10 10b.

Suprová Hondice v té správné barevné kombinejšn gratulejšn