Honda CBR 125R (2006)

Vlastník 21_21
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 12.11.2016

Vloženo: 02.04.2016, Uskutečněno: 02.04.2016, Zhlédnuto: 7x

Tak už nadpis zní tak, že by se někdo mohl leknout, že chci prodat motorku, seknout s tím a pořídit si rodinu a místo motorky auto, protože to je bezpečnější a dá se s tím jezdit i v zimě. Ten kdo mě však zná, ví, že chci pouze přesedlat a kdo mě zná hodně dobře ví, že to litr nebude.

S tou myšlenkou přesednout si hraji už asi měsíc, protože jsem zas začala zařizovat zahraničí a z toho by plynuly penízky.

Ale teď zpět k cebru. Jo, stalo se mi, že jsem lovila 6ku, ale kdoví jestli ti co 6ku mají neloví někdy sedmičku...

Jinak jsem obrovsky moc spokojená. Zrovna předevčírem jsem zas kvůli paní, co nepozná hlavní a vedlejší, i když vyjíždí od baráku, chňapla po brzdě takovým způsobem, že jsem sama nevěřila, že neletím. Paní ještě jakoby počkala, hupla až těsně přede mě. To není ani možné snad.

Minulý rok týden před státnicemi jel přede mnou transit a předním auto odbočovalo bez blinkru... Ještě u státnic mi bliklo hlavou, jaké štěstí mám, že to je takový klidný brouček.

Vlastně nemůžu říct, že by mi ani nějak chyběla rychlost, buď je to tím, že jsem lehká, ale dneska jsem jela do kopečka a ona ještě pořád pěkně táhla.

Do větší kubatůry se hnát nebudu, i když řidičák po dvou letech na neomezený zvažuji. Ještě než zase zpřísní pravidla a bude se zkouška odehrávat někde v dešti, v noci, na sídlišti, mezi stromky.

Já nevím, čím je dáno, že nepotřebuji jezdit nějakou obrovskou pilu. Možná tím, jaký obor studuji. Na praxi jsem jen jednou přijela na moto a už mě neměli rádi. Prostě už z principu, protože stále někoho dobitého musí "opravovat".

Mám jinou motorenku teď vysněnou a láska půjde pokud vše půjde hladce v září do "světa".

A to, že mě někdo na 125ccm nezdraví. To nemusím komentovat. Já si na ní užívám každý den a necítím se jako poloviční motorkář nebo zbabělec. :)

A ještě na něco jsem přišla. Co už asi všichni ostatní tady dávno víte. :D
Díky tomu, že jsem si vyzkoušela jezdit na motorce, jsem i o hodně lepší řidič v autě. Vím, že mi nepatří celá silnice do šířky i do délky, a vím, že brzdy i sebe lepší na metru zázračně zabrzdit nemusí a že by to nemusely vždy být "jen plechy".

Pro ty, kdo si to přečetli, mnoho krásných jarních kilometrů Vám přeji.

Syle (0) napsal 10.07.2016 v 17:24

Yamka trojkova je dvace dost podobna...taky jsem po ni koukal...ale nakonec to vyhrala MT7. Je to hodne sice svizne moto, ale lehke a presne pro holky ...a s nizkym sedlem...pokud se za heft moc netaha tak hodne poslusne...ale pokud chces trochu zlobivku staci zatahat...motor umi i hezky rebelovat...takze pokud zmenu, tak trojkovou bych preskocil...preju hodne peknych kilometru at uz to bude na cemkoliv...a dvacu zdravim vzdycky...

21_21 (0) napsal 07.05.2016 v 21:44

Moc děkuji za super komentáře. Ráda bych Yamahu YZF R3 , ale je to letošní novinka. :D Bych musela makat, až by se ode mě prášilo.
Takže reálnější je Kawasaki Ninja 250R, černá :)

Deyva (3) napsal 04.04.2016 v 16:41

moje řeč s těma kubatůrama... Mám 350ky a stačí... A jednu stopětadvacku z doby, kdy mi bylo šestnáct A po ničem velkým nějak moc nepokukuju... Maximálně nějaký TTR660. A s tím zdravením... Cokoliv jede na dvou kolech a není to skútr, mávám

janekbiker (1) napsal 02.04.2016 v 19:00

Pěkné cebro. Z těch co nezdraví si nedělej hlavu. Já pozdravim i jawistu. Je super, že řídíš s rozumem. A ženské za řidítkama to vždycky moc sluší. A do jakého stroje jsi se zakoukala?

• Rok 2015

Shrnutí za rokem 2015. Najeto asi jen 1000km a to kdoví jestli. Od začátku září jsem byla mimo Českou republiku a jí jsem musela nechat tady. Byla pouze v mém srdci a na tapetě notebooku i mobilu. :-D Doufám, že jsem

Typ: Reportáž
    Vloženo: 22.12.2015
    Uskutečněno: 22.12.2015
  • další "krátká" vyjížďka - 168km +-

Měl to být malý výlet do Frýdlantu a zpět, bohužel náš navigátor selhal a my si zajeli. Byla super zima, málem mi upadly prsty, ale moc jsem si to užila! :-DD

Vloženo: 21.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015
  • První vyjíždka

Dnes jsem poprvé vyjela. Ze začátku to byla ostuda, zkoušela jsem se marně rozjed na dvojku, než mi sekvaklo, jak se řadí a pak se už jen řááádilo :D Pán na STK mi sezřal veškeré nervy, protože i když mělo být vše v pořá

Vloženo: 10.03.2015
    Uskutečněno: 10.03.2015