Honda CBR 125R (2006)

Vlastník 21_21
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 12.11.2016

Vloženo: 22.12.2015, Uskutečněno: 22.12.2015, Zhlédnuto: 10x

Shrnutí za rokem 2015. Najeto asi jen 1000km a to kdoví jestli. Od začátku září jsem byla mimo Českou republiku a jí jsem musela nechat tady. Byla pouze v mém srdci a na tapetě notebooku i mobilu.
Doufám, že jsem byla jediný člověk, co zazimovával v září. Miluji podzim a teď jsem si ho na ní nemohla vychutnat. Podzim jsem spíše strávila na kole, protože tam, kde jsem byla se na motorky moc nehraje a každý každý den jezdí na kole.
Spotřebu jsem urputně chtěla počítat a pak se mi ztratila někde účtenka a už jsem se na to vybodla.
Pořád si na ni nemůžu stěžovat. Myslela jsem si, že to bude horší, ale byla na mě hodná ta moje holka.
Přikladám foto.
Pěkné Vánoční svátky všem. :)

• Rozhodnutí

Tak už nadpis zní tak, že by se někdo mohl leknout, že chci prodat motorku, seknout s tím a pořídit si rodinu a místo motorky auto, protože to je bezpečnější a dá se s tím jezdit i v zimě. :-D +o( Ten kdo mě však zná, v

Typ: Prodej
    Vloženo: 02.04.2016
    Uskutečněno: 02.04.2016
  • další "krátká" vyjížďka - 168km +-

Měl to být malý výlet do Frýdlantu a zpět, bohužel náš navigátor selhal a my si zajeli. Byla super zima, málem mi upadly prsty, ale moc jsem si to užila! :-DD

Vloženo: 21.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015
  • První vyjíždka

Dnes jsem poprvé vyjela. Ze začátku to byla ostuda, zkoušela jsem se marně rozjed na dvojku, než mi sekvaklo, jak se řadí a pak se už jen řááádilo :D Pán na STK mi sezřal veškeré nervy, protože i když mělo být vše v pořá

Vloženo: 10.03.2015
    Uskutečněno: 10.03.2015