Honda CBR 125R (2006)

Vlastník 21_21
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 12.11.2016

Splnila jsem si svůj sen a koupila jsem si motorku na které jsem se poprvé před více než 6ti lety svezla, přímo od kamaráda, který mě na ní vezl.

Doufám, že mi bude dělat jen radost a já jí :D

První dojmy - Ráda bych napsala něco k autoškole. Vybírejte vždy jen podle zkušeností známých. Nesnažte se experimentovat. Stálo mě to 3 měsíce nervů, protože si instruktor na motorky vůbec nevymezil čas a když ano… například mi volal dopoledne, že bychom mohli jezdit od 12h, přitom věděl, že jsem v práci a myslel si, že si to nějak narychlo zařídím, nebo chtěl, ať si vemu volno i když pršelo a pak jízdu zrušil nebo mi napsal, že je venku moc vlhko, když bylo dopoledne na sluníčku už 30°C nebo něco s motorkou. :/ :/ Jediná jízda nešla domluvit ani den dopředu. První dva měsíce jsem každý měsíc měla jednu jízdu. Píšu to tu jen pro představu s čím se můžete setkat a protože je výběr autoškoly moc důležitý. Nakonec mě zachránil přístup jiného instruktora z jiné autoškoly, který mě podpořit a já dostala sílu to dodělat. A v neposlední řadě i to, že jsem už měla řidičák na auto 3 roky. Jinak bych to dělala možná ještě teď.

Motorku bych doporučil pro - pro mě! :D

Doplňky na motorce - laďák

Průměrná spotřeba - 1.415 l/100km

Když byla možnost koupit motorku, na které jsem se vozila jako spolujezdec, měla jsem jasno. Už bylo potřeba s tím smířit jen rodinu, která byla značně proti, ale už to nechali na mě a jen doufají, že mám dost zdravého rozumu. V to doufám i já.

Repsol barva se mi moc libí, i když víc na silnější kubatuře :D ale krásná je i na malinké :) Už mám pár návrhů od známého na přelakování na žluto černou, protože mám takovou kombinézu, ale stále nevím, jestli by nepřišla o své kouzlo. Tak to tam nechávám.

Více zkušenosti a zážitku nápišu později, až se vyjezdím.

Zatím je to velká srdcovka, i když mi zrovna není 16náct. Uvidíme co řeknu další rok :D

Mart84
Mart84 napsal 17.06.16 v 15:46 10b.

Hezký stroj

janekbiker
janekbiker napsal 02.04.16 v 19:05 10b.

Spolu vám to moc sluší! Přeji mnoho krásných kilometrů.

-Jandys-
-Jandys- napsal 15.02.16 v 19:28 10b.

Dobrá motorka, krásná barva i majitelka jako vyvážený celek jasných 10.b

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 10.02.16 v 09:38 9b.

Máš správný zápal Jen více času a lepšího navigátora bys potřebovala :D Tak snad letos dáš více km Mnoho štastných km a návratů

wsbk
wsbk napsal 22.12.15 v 22:40 10b.