Honda CBR 125R (2006)

Vlastník 21_21
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 12.11.2016

Vloženo: 10.03.2015, Uskutečněno: 10.03.2015, Zhlédnuto: 7x

Dnes jsem poprvé vyjela. Ze začátku to byla ostuda, zkoušela jsem se marně rozjed na dvojku, než mi sekvaklo, jak se řadí a pak se už jen řááádilo :D Pán na STK mi sezřal veškeré nervy, protože i když mělo být vše v pořádku prohlížel motorku asi dobrých 20min, Nevěděla jsem, co tam pořád hledá :/
A pak začala první výprava. Natankovat. Pro kamarády a na Hukvaldy. Nevím, jak mě k tomu přesvědčili, ale jela jsem.
Počasí nádherné a ten pocit. Laďák je neskutečný! Kdyby tam nebyl už při koupi, byla by to úprava č.1.
Samozřejmě, že na nejvíc blbé křižovatce v době špičky mi to zdechlo a nešel tam dát neutrál jak na potvoru.
Najeto přes 90km a spokojenost nejvyšší. Na rovince zatím maximálka 135km/h, pokud tachoměr ukazuje přesně.
Šikovná holka!

• Rozhodnutí

Tak už nadpis zní tak, že by se někdo mohl leknout, že chci prodat motorku, seknout s tím a pořídit si rodinu a místo motorky auto, protože to je bezpečnější a dá se s tím jezdit i v zimě. :-D +o( Ten kdo mě však zná, v

Typ: Prodej
    Vloženo: 02.04.2016
    Uskutečněno: 02.04.2016
  • Rok 2015

Shrnutí za rokem 2015. Najeto asi jen 1000km a to kdoví jestli. Od začátku září jsem byla mimo Českou republiku a jí jsem musela nechat tady. Byla pouze v mém srdci a na tapetě notebooku i mobilu. :-D Doufám, že jsem

Typ: Reportáž
    Vloženo: 22.12.2015
    Uskutečněno: 22.12.2015
  • další "krátká" vyjížďka - 168km +-

Měl to být malý výlet do Frýdlantu a zpět, bohužel náš navigátor selhal a my si zajeli. Byla super zima, málem mi upadly prsty, ale moc jsem si to užila! :-DD

Vloženo: 21.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015