Yuki Sport 125 (2005)

Vlastník Girldevil
Vloženo 6.9.2014
Aktualizováno 31.10.2014

Koupil mi ji táta a mám ji na naučení, svezla jsem se i na silnější motorce (ale jen kousek) hmmm na silnější je to lepší,bohužel na větší a silnější musím počkat

Jawa 125 Dandy: Všechny byly mooc opotřebované

První dojmy - No jak bych to popsala nejlépe? Motoškolu jsem absolvovala na CBF125,ale taky jsem se tady svezla i na CBF500, to bylo něco úplně jinýho i instruktor mi říkal že pokud okusím větší a silnější motorku tak na menší už chtít nebudu jezdit.

Motorku bych doporučil pro - Pro mladý holky a kluky

Doplňky na motorce - Protivětrný štítek

No jak bych začala.tuhle motorku mi vybral taťka (jezdí už dlouho, dvou i čtyřtakty)pořídili jsme ji za slušný peníze (platil táta)Po nákupu ji musel trochu opravit, ale teď už je všechno jak má být a motorka funguje na 100%
Sice trošku vibruje ale k tomuhle typu a výrobci je to prý normální už se těším až udělám větší řidičák a budu moct jezdit na větší a klidnější motorce
Komu bych tuhle motorku doporučila? Všem nám mladým kteří se chceme naučit jezdit v denním provozu i o víkendových toulkách po našich silnicích
Kde se tahle motorka cítí nejlépe? No na rovné a dlouhé silnici kde nemusím řadit

Čadil
Čadil napsal 17.03.18 v 08:53 10b.

přeju jízdu na pohodu a bez nehod.

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:51 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

baiker
baiker napsal 04.08.15 v 22:56

Na nic necekej a jdi do vetsi co nejdriv at se jezdecky posunes dal. Hlavne s rozumem

ZdenyGSXR
ZdenyGSXR napsal 17.11.14 v 14:21

Vydrž chvilku,zatím se rozjezdi v provozu a pak bude větší Já taky začínal na prskoletu

Milan1963
Milan1963 napsal 08.09.14 v 16:57 10b.

Slušná motorka, užívej si ji a uč se. Větší určitě přijde - já na velkou čekal 18 let !