Yamaha YZF-R1 (2005)

Vlastník SteveStanley
Vloženo 26.8.2014
Aktualizováno 26.8.2014

Má více koní než kolik váží takže pozor na plyn :D

První dojmy - Super volba pro lidi menšího vzrůstu i při 170cm člověk dosáhne na zem. Samozřejmě pokud je člověk naopak vyšší tak v tom taky není problém. Bavím se o modelech 2004 - 2006 se kterým mám zkušenosti. Jen cestování ve dvou není úplně ideál pokud chcete navštívit babičku v horní dolní. Ale pár desítek kilometrů ve dvou není problém ani přítěž na rovné asfaltce, když jste zvyklý někoho vozit jako batoh.

Doplňky na motorce - Titanové laďáky Terminoli

Pokud se o ni člověk pečlivě stará a udržuje ji v perfektním stavu a za včasu provádí běžné výměny tak mu bude jezdit dlouho a mě jezdí dodnes už pěkných pár let. U jízdních vlastností bych ani neměl co vytknout je dost lehká takže zvednout ji není vůbec těžké i jen přes plyn. Dávám spíše měkčí gumy a pokud chcete jezdit až po kolena, tak si je nezapomeťe před tím zahřát ;) Pokud pojedete až na rámec omezovače 300km/h (resp.299km/h), tak si motorka veme klidně 12 L, jinak bych řekl 8 - 10 L při klidnější jízdě takže počítejte spíše 10. Rezerva se rozsvítí zhruba při 3,4 L a nádrž má 18L i s rezervou takže dojezd počítejte 200 km pokud to nebudete honit v nejvyšších otáčkách to budete rádi za 150km :D Když jsem to měl daleko na benzinku a byl jsem donucen jet pomalu (někdo by řekl jako člověk), tak byla spotřeba na 5,5 - 6 L, ale byla to pěkná otrava :D

bumbos
bumbos napsal 30.04.20 v 10:55 10b.

Čadil
Čadil napsal 15.03.18 v 17:13 10b.

muncinana
muncinana napsal 26.08.14 v 14:25 10b.

Super mašina chlape