Suzuki VL 800 Volusia (2004)

Vlastník Gogomajle
Vloženo 20.8.2014
Aktualizováno 1.9.2014

Na stará kolena láska na první pohled...A to jsem si ještě ke všemu musel udělat papíry na motorku, protože až do koupě tohoto stroje jsem měl řidičák jen na "pinďoura".

První dojmy - První jízda - spíše strach, jestli s ní vůbec odjedu domů. Velká, těžká, pro mě v tu chvíli neohrabaná. Ale povedlo se, dojel jsem v pohodě a od té doby jezdím a jezdím, tedy pokud počasí dovolí.

Je to kus železa,ale i přesto nebo právě proto se na něm ( na ní) cítím velmi dobře.

Gogomajle
Gogomajle napsal 10.08.18 v 12:38

Vážení kolegové,bylo mi velmi líto, že jsem ji musel prodat. Tak krásnou mašinu už si nepořídím. Skvělý zvuk,spolehlivost,pohodová jízda v každém větru-ani se nehla. Daly se na ní dělat i psí kusy-náklon až dřely stupačky. Jen jsem jí nedokázal zvednout předek Ale i tak mi přinesla spoustu radosti při vyjížďkách nejen po okolí.
Ale začala být pro mne těžká - ozvaly se mi problémy s karpálními tunely na obou rukách a to už pak není ta pravá radost z jízdy, ale boj o přežití - nemáš v rukách sílu.
Tak vás všechny zdravím a přeju vám hodně najetých kilometrů v pohodě a ve zdraví.
Gogo

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:55 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

apavka
apavka napsal 27.09.14 v 15:36

Zdravim milovníky těchto strojů, jsem novým vlastníkem sice ne Volusie, ale Boulevarda, což je to samé. Chci Vás požádat o Vaše zkušenosti při údržbě, jaký le dle zkušeností nej motorový olej, jak udržovat kardan nebo musím vypouštět nádrž při výměně svíček atd

žižala.
žižala. napsal 23.08.14 v 13:39 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.08.14 v 09:17 10b.

Suprová Sůza gratulejšn