Yamaha TT 600 R (1998)

Vlastník Da_nny
Vloženo 19.8.2014
Aktualizováno 26.2.2015

Miluju ji ! Po přechodu ze 125ccm je to jiné svezení. Motorka koupena 13.6.2014

První dojmy - Sedli jsme si hned, na těhle pneu se dá krásně klopit, půjdou ale nejspíš nějaké endurovější :)

Vybíral jsem co osedlám po 125ccm. Po TT jsem pokukoval protože ji má kamarád, ale nebyl jsem ještě rozhodnutý a navíc jsem neměl ještě prodanou dvácu. Přišel ale zajímavý inzerát na který se nedalo nereagovat a ještě v ten den se podařilo prodat dvácu a bylo rozhodnuto :) Vezu si domů moje první šestikilo !

Tak s motorkou jsme prožili větší půlku sezóny, tak už můžu něco zhodnotit :)

Už při uvažování o další motorce po dváce pro mě TTR patřilo mezi favority. Jediné z čeho jsem měl strach byla absence startéru. S nakopávačkou jsme si v pohodě sedli a vůbec nelituju, že tam ten startér není... Dokonce se mi nakopávání víc líbí :DD . Startování se ještě zjednodušilo předěláním z automatického dekompresoru na manuální, který vyhovuje i při případném ulití v terénu.

Ze všeho nejvíc mi vyhovuje traktorová charakteristika motoru, kdy ve spodních otáčkách mám pocit, že urve řetěz i s rozetou, protože se to všechno třepe a tahá :D . Jinak je motorka dost hodná, i když na zadní jde skoro sama :DD

Podvozek v terénu je parádní, ale jelikož jezdím i cesty, tak to mám celkem přitvrzené. V létě se ale chystá výlet za endurem někam dál, takže možnost kompletního nastavení tlumičů příjde vhod :)

Da_nny
Da_nny napsal 19.08.14 v 19:20

Díky později přidám více fotek

Barney
Barney napsal 19.08.14 v 17:29