Cagiva W8 125 (1994)

Vlastník Wojtinac
Vloženo 18.8.2014
Aktualizováno 1.5.2016

Konečně velká/malá motorka.. Koupena zadřená, dávám ji do pucu.

První dojmy - Ještě na ní bude trochu práce. Dost mě překvapil její výkon, že to nebude 11kW to jsem věděl ale že se bude výkonová špička šplhat ke 26kW, to bych si opravdu netypoval.. To vše při suché hmotnosti 130kg. Myslím že si spolu užijeme spoustu zábavy.

Motorku mi vybrala spíš náhoda, známej mi ji prodal za pakatel.. pravda, byla zadřená a 3 roky stála v kumbále takže: na všem x let stará vstva prachu a mastnoty, orvaný páčky a blinkry, bez zrcátek, klasicky pomuchlaný koleno, přestříkaný plasty (pár origo jsem dostal už při koupi), gumy toho pamatujou asi taky dost, chyběl náhon na tacho.. Prostě nálezovka:)

Pomalu ji dávám do kupy, motor bude prakticky komplet novej (válec jsem sehnal 73037), pak klasika: náplně, destičky, možná i kotouče, řetězovka ještě vydrží (stejně toho letos asi už moc nenajezdim) kyvka a vidle přelakovaná, maska z WR (origo stojí jen plast bez světla 1800 a to se mi uplně dávat nechce, pokud o nějakym víš, dej mi vědět), blinkry, enduro držák spz a tak všechno co tomu chybělo.

Doufam že zážitky vynahradí ten čas a vložený peníze:))

Budu rád za zajímavý postřehy, přece jen pár těchto motorek tu je, tak budu vděčnej za rady na co si dát největší pozor, dík.

FurtPlnej
FurtPlnej napsal 26.03.19 v 16:56 10b.

Wojtinac
Wojtinac napsal 19.08.14 v 14:39

Pojede Cooku, zatim všechno padá na nedostatku času..

Cook
Cook napsal 19.08.14 v 14:20

Pojede to jeste letos?

Jindřej
Jindřej napsal 19.08.14 v 07:38 10b.

Pozérská motorka
Ať to dáš brzy do kupy