renocar_unor

Vlastník FurtPlnej
Vloženo 14.10.2018
Aktualizováno 13.6.2020

Velká,silná,rychlá,těžká, žravá :DD

První dojmy - Líbila se mi kvůli velikosti pán měl motorky v garáži a cbr 600 vypadalo jako nic vedle ní. Jízda naprosto super já jako odježděnec na pionýru,simsonu,babettě jsem byl uchvácený sílou té motorky. Jediné co semnou kýve do teď je váha.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne jako první motorka to je sebevražda Pro vysoké lidi aspoň 180cm + A hlavně pro ty které baví les a terén v tom je úžasná :D

Doplňky na motorce - led ukazatele

Tenhle stroj jsem si vybral kvůli ceně pán ji nabízel za 22 tisíc a jelikož jsem to měl k němu 250 km tak jsme ho ukecali na 20 tisíc. Sice každý říkal že je to Italka že se bude srát no zatím žádná velká oprava naštěstí nebyla. A snad ani nebude. Na motorce byli polámané blinkry, nefungující kontrolky, zacpaný filtr v nádrži, baterka se nedobíjela, nefungující tacho.

Mám ji necelý měsíc ( dnes 14.10.2018) a pořád nemůžu z toho jak se otevře přívěra a cagiva vyletí ohromnou rychlostí doopravdy kdo nezažil nepochopí.

Spotřeba v klidu 7-8l -100km
Spotřeba s otevřenou přívěrou krosením v lese 14l -100

Ještě dodám že jsem se byl projet se sousedem co má Bandita 1200s :D a v pohodě jsem jel 140 vedle něho :D

Milan1963
Milan1963 napsal 15.10.18 v 10:37 10b.

Povedený stroj. At' dělá radost.