Suzuki VL 800 Volusia (2004)

Vlastník BoPa
Vloženo 14.8.2014
Aktualizováno 23.2.2018

Krasavice, za kterou se hodně lidí otočí. A přitom rozumná a spolehlivá.. Prostě jednostopá partnerka do nepohody

První dojmy - Vypadá opravdu robustněji než ve skutečnosti je a vzhledem vypadá jako její starší bratři větších kubatur... Díky tomu je jízda pohodová, pocit jistoty a pohody je díky robustnosti užasný a připadám si, jako bych seděl na výrazně silnější motorce. :-)

Motorku bych doporučil pro - Je pro všechny, kteří mají rádi pohodu a pohodlí :-).

Doplňky na motorce - Padáky, předkopy, kožené brašny.
2015 - únor - po kompletním velkém servise (ventily, svíčky, karbec, vševhny náplně, fitry) + drobné dodělky:
- vývod kabelu pro nabíjení (ať to máme stejné a bez komplikací i na druhé motorce stejné)
- vodotěsná zásuvka na 12V na řidítkách
- navigace (už se nebudeme muset dohadovat, kdo měl a nebo neměl pravdu )
Chci ještě vyměnit brašny za větší a jiný tvar, který k motorce bude lépe sedět

Zvažoval jsem mezi Hona VT-750 Shadow a touto Volusií... Když jsem viděl a sedl si na tuto mašinu, byl jsme nadšen... Navíc vypadal jako nová
Jízdní vlastnosti - nejsem žádnej zkušenej borec - začínám - ale byl jsme překvapen pohodou při posezu, motor zabírá nádherně, kubatura 800 je pro mně dostačující. Stejně jsem spíše kochací typ a líbí se mi prdět si to 80-100 a kochat se, kde se mi líbí, zastavit... prostě pohoda
Drobné zklamání mám z brzd (to jsem se dočetl snad všude), ale když to člověk nepřehání s rychlostí, pořádně se dívá kolem sebe a předvídá, tak by to neměl být problém - samozřejmě do první pořádné krizové situace - ale tu snad nezažiju

Už se těším na nějakou delší cestu. Jsem zvědav, jestli po třeba 300 km v kuse bude bolet zadek

přikládám fotky ještě od původního majitele - sám jsem to ještě nestihl

babula
babula napsal 19.02.15 v 21:21 10b.

Nádhera . 10b

jikov
jikov napsal 05.02.15 v 13:45 10b.

Krásný stroj,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

Barney
Barney napsal 16.08.14 v 17:20 10b.

Moc pěkná mašinka, ať dělá radost!

pavsa66
pavsa66 napsal 16.08.14 v 14:45 10b.

Hezká mašinka gratulace

žižala.
žižala. napsal 16.08.14 v 12:53 10b.

Parádní kousek.