Yamaha YZF-R6R (2012)

Aktualizováno 9.11.2014

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Zadni roseta ze 45 zubů na 47

Jak jsem zmínil v zápisu o výměně hnacího kolečka, zadní roseta na sebe nedala dlouho čekat. 47 zubů je namontováno a jako musim říct, že velká legrace. Táhne to od spoda jak zběsilý, pokud bych chtěl to asi ještě tro

Vloženo: 05.07.2015
    Uskutečněno: 03.07.2015
  • Zadní blinkry - výměna čínského zboží

Když jsem vyráběl nový držák SPZky, trochu jsem přecenil kvalitu eBay blinkrů. Po tom co mi několik lidí řeklo, že přes den nejsou prakticky vidět, trochu jsem znervózněl. Nakonec jsem koupil originál LED od Yamahy a

Typ: Koupě
    Vloženo: 16.06.2015
    Uskutečněno: 16.06.2015
  • Výměna hnacího kolečka z 16 na 15 zubů

Po delších diskusich s StiefTomas jsem se rozhoupal k vymene hnacího kolecka a to ze sériových 16 zubu na 15. Koupeno na MotoRetezy.cz naprosta spokojenost, první jsem objednal na spatny retez (530), vymena za spravn

Vloženo: 27.05.2015
    Uskutečněno: 26.05.2015
  • Výměna plexi za double bubble

Co víc napsat, moc to foukalo. Pokukoval jsem ještě po: Puig Zero Gravity A nakonec jsem sel do originalu Kdyby nekoho zajímala cena, která na webu yamahy samozrejme chybi, tak je to 2.500 s DPH Ale

Vloženo: 27.05.2015
    Uskutečněno: 25.05.2015
  • Koncovka výfuku - montáž EXUP klapky

S koncovkou výfuku TwoBrothers jsem najezdil zhruba 1.500 km, nemůžu si stěžovat na zvuk, ten je prostě perfektní. Ale pocit z toho jak motorka táhne v nízkých otáčkách nebyl takový, jak jsem si ho pamatoval z doby sério

Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 09.05.2015
  • Drzak mobilu po domacku (do stredu vidlice)

Pokukoval jsem po nejakem drzaku na navigaci / mobil a narazil na verzi od RAM. No uprime, dost trahy na ten kus plastu. Takze tady je domaci verze. Co je potřeba: 1) mosazna kotva do dreva (20,-) 2) kus zavitovky

Vloženo: 23.04.2015
    Uskutečněno: 23.04.2015
  • Drzak SPZ po domácku a nové blinkry

Dnes jsem konečně dokončil projekt DIY držáku SPZ a blinkrů z Číny. Proč vlastně dělat držák a nekoupit nějakej standardní? Důvody jsou celkem dva: 1) koupit to umí každej :-) 2) pod současné šrouby se bude montov

Vloženo: 05.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015
  • Krytky zadních stupaček

Už ani nevím proč jsem se rozhodl odmontovat zadní stupačky spolujezdce - možná proto, že se v zadu stejně sedět nedá :-) Každopádně mi začala vadit díra, která po nich zůstala. Začal jsem hledat nějaké záslepky, na i

Vloženo: 03.04.2015
    Uskutečněno: 02.04.2015
  • Gelová vložka a nové potahy od Luimoto

Nějakou dobu jsem pokukoval po komfortnějším sedle. Yamaha sice jedno vyrábí, ale nějak mi úplně design nesedí (prostě strohé černé sedlo). Už na XJ6 jsem pokukoval po potahu od Luimoto a nezbylo tedy nic jiného než se k

Vloženo: 01.03.2015
    Uskutečněno: 28.02.2015
  • Koncovka výfuku TwoBrothers

Po několika prvních jízdách na týhle mašině jsem si říkal a dokonce jsem to postnul i v komentáři tady na motorkářích, že nechápu proč někdo mění sériový výfuk, že zvuk je geniální... Ano bylo to krátkozraké. (s)

Vloženo: 04.02.2015
    Uskutečněno: 03.02.2015
  • Blinkry a zrcatka

Zrcátka a blinkry, proč je vůbec měnit? Moje motivace byla následující: - Zrcátka – tovární jsou prostě strašná, ať se na mne v Yamaze nezlobí, ale daj dokupy opravdu hezkou mašinu a nalepí na ně taková zrcátka, n

Vloženo: 03.02.2015
    Uskutečněno: 03.02.2015
  • Nové páčky

Po klasické přípravě na zimu obsahující mytí všehomožného, nabíjení a zimování nastal čas na menší "vylepšování" motorky k obrazu mému. Jako první na seznamu je výměna brzdové a spojkové páčky za nějakou hezčí - rozum

Vloženo: 15.12.2014
    Uskutečněno: 14.12.2014