Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník Bee6
Vloženo 11.8.2014
Aktualizováno 3.10.2014

Žlutá kráska, která je je mojí první láskou.

První dojmy - Sedla jsem na tuhle motorku hned po autoškole jako úplný začátečník. Od začátku jsem o ní uvažovala jako o ideální volbě. Prostě moje první velká motorka. Až na první pád a zkušební rozjezdy jsme se rychle zkamarádili.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny. Nejvíc ji ocení začátečníci, holky a lidé menšího vzrůstu.

Hned jak jsem se rozhodla, že si splním sen, začala jsem vybírat, jakou motorku si koupím. Jsem holka, začátečník a ještě ke všemu prcek. Z mnoha recenzí vycházela tahle kráska velice dobře, ne-li dokonce i nejlíp. Další plus byl i ten, že se mi prostě líbila. Přece si nekoupím motorku, která se mi vůbec nelíbí.
Tahle motorka potěší každého začátečníka, je velice tolerantní. Ale rozhodně neurazí ani zkušeného jezdce. Perfektně sedí na silnici, lehce se ovládá. Teda pro mě je akorát mírně obtížnější manipulace na místě, jelikož motorka váží cca 200 kg a já špatně dosáhnu na zem. Ovšem plánuji její snížení. Boj s váhou motorky bude asi věčný.
Původně jsem sice uvažovala, že začnu na nižší kubatuře, ale po rozhovorech s pár zkušenějšími kamarády jsem se rozhodla to risknout a pořídit si motorku, která mě jen tak neomrzí a vydrží mi několik let. Rozhodně toho nelituji. Ba naopak jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla.
Zatím mám za sebou necelých 1000 km a zlepšení přichází s každým kilometrem. Čtvrtou jízdu jsme už spolu zvládli bez problému, přesto z ní mám velký respekt.

EMC37
EMC37 napsal 16.04.15 v 11:53

Daypa
Daypa napsal 27.03.15 v 17:58

So sexy!

Bee6
Bee6 napsal 07.01.15 v 15:19

Ahoj Ramona Takže měřím 160 cm a vážím 63 kg. S váhou motorky bojuji hlavně při manipulaci na místě, ale dá se to zvádnout. Na podzim jsem si nechala motorku ještě snížit cca o 3 cm a rozdíl je hodně znát. Lépe dosáhnu na zem a tím je i manipulace, zastavování apod. jednodušší. Vždycky tankuju plnou. Ten rozdíl už tolik nepoznáš. Rozhodně za sebe můžu říct, že tahle motorka je pro malou holku začátečnici fakt nejlepší volba. Tahle motorka tě hodně naučí, není tak agresivní, ale rozhodně tě nepřestane bavit. Chválil si ji i můj kamarád (o hodně zkušenější jezdec).

Ramona
Ramona napsal 30.12.14 v 14:02

Ahoj, přeju hoooodně šťastných km

Smím-li se ptát, kolik měříš a vážíš a jak sis poradila s váhou moto? Tankuješ i do plna?

LeNyA
LeNyA napsal 24.09.14 v 19:21

prostě dobrá volba budeš spokojená