Moto Guzzi Breva 1100 (2005)

Vlastník ja_mc
Vloženo 6.8.2014
Aktualizováno 16.7.2018

Oproti BMW F 650 GS Dakar je to cestovní koráb a i ten odpich je lepší. :)

BMW R 1150 R: nenašel se vhodnej kandidát
BMW R 1150 GS: nenašla se ta pravá

První dojmy - Kdyz sem ji poprve osedlal trosku me prekvapila manipulace na miste kde je to rozhodne horsi oproti minule moto na druhou stranu hned pote prekvapila znovu kdyz se tyhle problemy okamzite vytratili pri rozjeti.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi co chcou origo motorku a nepotřebujou být nejrychlejší motorkář na silnici

Doplňky na motorce - Origo kufry plexi padaky kryt motoru a kryty heftu

Dlouho jsem vybyral ktery stroj by byl idealnim nacinim na cestovni doma i po evrope a sem tam mozna i ve 2. Diky minulym zkusenostem jsem hledal spise u jinych znacek hlavne pak BMW. Potom ale jako rana z nebe se na inzeratu ukazala tahle krasavice a ja se o Brevu zacal vic zajimat. Vsechny recenze je vykreslovali jako dokonalou na dlouhe cesty. Ja zatim po svych cca 400 km muzu rict ze nelhali.
Vice info po vice km!

Po 8000 Km v sedle jsem spokojen s výběrem této moto. Co se týká italské motorky, už bych se určitě nebál tak jako dřív nějakých zásadních problémů.
V sezóně 2015 dojeta na plátno zadní Michel Pilot Road 2 a místo toho nasazena Pirelli Angel GT. Podle recenzí by měli být lepší, ale Michelinky byli taky fajn.

V sezóně 2015 najeto zatím cca 5000 Km, což zahrnuje i jednu týdenní dovolenou v Dolomitech a co se týká cestovního komfortu, tak si nemůžu určitě stěžovat.

alterego
alterego napsal 11.04.15 v 18:50 10b.

Atr3y
Atr3y napsal 16.09.14 v 11:03

Vítej do klubu

ja_mc
ja_mc napsal 15.08.14 v 17:32

Diky..

SonyLee
SonyLee napsal 07.08.14 v 11:34 10b.

Parádní Guzzina

malina
malina napsal 07.08.14 v 06:27 10b.

Pěkná, pohodlná, funční Supr kombinace.