Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník MAXA_T
Vloženo 31.7.2014
Aktualizováno 14.3.2015

Velmi zachovalý Hornet dovezený předchozím majitelem z Itálie.

Motorka koupena od nonez (Ostrava-Poruba x)) - Skvělá domluva, vše bez problémů.

Suzuki SV 650: důvod neuveden
Suzuki GSF 650 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Přecházel jsem z endura 125 ve 2T, takže celkem změna. Chtělo to už něco silnějšího po 3 letech na 125. Hornet se mi vždy líbil a dlouho jsem vybíral toho pravého. Po jízdě na tomto žluťáskovi jsem si motorku oblíbil!

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem, že motorka začíná pořádně zabírat kolem 6000 otáček, tak je vhodná pro začátečníky. Při rozjezdu není třeba ani tolik přidávat plyn, motorka se jemně rozjíždí sama po uvolnění spojky + další vlastnosti, které začátečník ocení.

Doplňky na motorce - Laděná koncovka Dominator, zrcátka, LED blinkry, KN filtr, iridiové svíčky

2014
Hornet byl přivezen z Itálie, když měl najeto 11000 km. Předchozí majitel najel dalších 9000 km, takže aktuální stav tachometru je rovných 20000 km. Technický stav odpovídal těmto najetým kilometrům, což byl další důvod mého zakoupení. Na moto je téměř vše originální. Výjimkou jsou LED blinkry (dovezené s moto z Itálie), KN filtr, iridiové svíčky a já osobně jsem si vyměnil zrcátka, už jen kvůli vzhledu, ale také kvůli lepší viditelnosti. Motorku čeká v blízké budoucnosti výměna koncovky výfuku za laděnou.

Motorce nemám zatím co vytknout. Není až tak silná, jak jsem předpokládal, takže se mi velmi dobře ovládá.

Po měsíci a půl jízdy jsem se s motorkou skvěle sžil. Hornet je skvěle ovladatelný, člověk se na něm může prohánět skoro jako na "kole". Dokoupil jsem laděnou koncovku i s mezisvodem značky Dominator. Polský výrobek, vše sedí jak má, zvuk parádní!

2015
Namontována laděná koncovka i s mezisvodem značky Dominator. Koncovka bez homologace, ale zvuk parádní! Vyleštěné svody a další maličkosti co dodají mašině parádní vzhled.