Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník celo73
Vloženo 26.7.2014
Aktualizováno 26.7.2014

Môj ideál. (zatiaľ) Ešte pribudnú nejaké prkotiny, ale to keď trocha pošetrím.

První dojmy - Vzhľad nemá chybu, perfektný posed. Po prvom zvezení ma prekvapila dobrá ovládateľnosť.

Doplňky na motorce - Padáky, kryty rúk, kufre postranné a horný,

Moja predchádzajúca motorka bola Bandit 2008, klasika naháč. Tiež fajn mašina, ale trocha viac to na nej fúka, skôr do mesta ako na výlet. Moja polovička sa s ňou nejako nevedela zosúladiť a tak hurá hľadať na net. Keď si prvý raz sadla na strom, len sa usmiala a vedel som že je dobre, a budem sa tešiť hlavne ja. Po prvej jazde som bol prekvapený, ako ľahko sa ovláda, predsa je to kus motorky, do zátačiek sa naklápa asi sama, paráda. Trocha ma sklamala predná brzda, ktorá potrebuje teda podstatne viac sily ako na bandite, ale to si človek v pohode zvykne. Mal som obavy z motora, totiž na fórach su kvantá vlákien o tom ako sú dvojvalce o ničom resp. na poriadnej motorke musí byť štvorvalcový motor, možno áno, možno nie, ja som nad mieru spokojný, ťahá od spodu, keď treba vie to byť primerane svižné a navyše to krásne vrčí a trasie, tak ako motorky triaski voľakedy. Najazdil som na nej nejakých 2000 km a nemám žiadne vyhrady, až som prekvapený. Takže 100% spokojnosť moja a hlavne mojej polovičky, keďže už na mňa nezazerá, keď vychádzam z brány na jazdu, pretože nevedela pochopiť čo na tom vidím, ale už vie.

raser
raser napsal 29.07.14 v 08:58

Parádní kousek

celo73
celo73 napsal 28.07.14 v 21:59

Ďakujem mládenci. Šťastné kilometre aj vám.

hummer73
hummer73 napsal 28.07.14 v 19:53

Dobrá voľba. Aj pre mňa bolo pohodlie jedna z dôležitých vecí (aj pre polovičku ).

SJ90
SJ90 napsal 28.07.14 v 18:03 9b.

Přeji spoustu pohody u polikání dalších tisců km

Condi
Condi napsal 28.07.14 v 17:31 10b.

Dobre si si vybral.