Husqvarna SMS 125 (2003)

Vlastník mad-kubajsz
Vloženo 22.7.2014
Aktualizováno 19.11.2015

Motorka jede pěkně když jede.První 80km z toho jsem asi 20 dotlačil bylo příšerných..motorka se přidřela,zkoutila se hlava a další a další.No tak jsem do toho nacpal peněz...a po ujetí necelých 2000km zase nejede teče z ní voda,tak snad už bude brzo OK :

Motorka koupena od Vorda (Štítné) - Debil,motor totálně v pi*i****!!

První dojmy - První jízdu mi ukázala že už to není línej simák,jakmile člověk přidá hezky tahá za ruce.No nic méně velké problémy střídaly malé problémy a pořád dokola a dokola a dokola...

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych moto doporučoval někomu kdo na to ,,neleze,, poprvé.

Doplňky na motorce - Moto hodiny

Vybral jsem si ji protože je to 2T a vypadala hezky,nijak víc motorek jsem na výběr neměl.Poruchy jsou vypsané v úvodním textu bylo a je toho dost.No teď nějaký klady brzdy od Bremba jsou parádní,podvozek taky ujde,motorka je děsně hravá.Na delší cesty je ale příšerná a při jízdě s někým taky moc komfortní není řidič sedí na nádrži a spolujezdec na blatníku.Spotřeba je docela slušná na to že je to 2T.Na servis je díky poruchám docela náročná.
Motorku proháním i v terénu občas i na ,,MX,, trati ale nejvíce po silnici.V terénu na hladkých kolech nic moc ale oto je to zábavnější,na silnici je taky super.