Husqvarna SMS 125 (2007)

Vlastník HALIK96
Vloženo 10.9.2013
Aktualizováno 13.7.2014

Husqvarnu jsem chtěl už od mala, takže to je moje vysněná motorka, která jezdí tak, jak jsem od ní očekával...výborně ;)

První dojmy - Na Husky jsem přesedlal z Hero Puch Turbo Sport, což je daloby se říct dvoumístný moped o obsahu 65ccm, takže to byla docela změna, ale když jsem na ní poprvé sedl, měl jsem pocit, jako bych na ní jezdil od vždycky. Vím, zní to ohraně, ale asi jsme si prostě souzeni. :)

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro ty, co chtějí živou a výkonnou dvácu, která se nebojí ani silnice, ani terénu.

Doplňky na motorce - Má novou přední masku, zadní blatník a světlo, boční plasty, blastry, červená parkovačka (red eye <3), kosmetické úpravy, výfuk LeoVince, řetězová sada a Plastidip na ráfkách.

Vybral jsem si jí proto, že jsem jí chtěl už od mala a miluju supermoto.
Její dvoutaktní motor s 30kW je skvělý. Když se otevře přívěra, tak by jste z ní ulétli a zátah je cítit až do maximálky, což je s převodem 14/48 cca 130km/h. Brzdí jí brzdy Brembo, takže když chcete zabrzdit, tak opravdu zabrzdíte...Vidle je Marzocchi a zadek Sachs, takže na podvozek si také nemůžu stěžovat. Na 100km si vezme asi 6-7 litrů, podle toho jak jí člověk honí.
Nejlépe se motorka asi cítí na klikatých silnicích a serpentýnách, ale polňačka nebo nějaký terén jí nevadí. Ve městě s ní ani moc nejezdím, takže moc nedokážu říct jak se tam chová, ale když někde někdy projíždím, tak je všechno OK. Jen když se jede někde po "kočičích hlavách", tak z toho docela bolí pozadí, protože sedlo opravdu není na dlouhé cesty, ale o to vůbec nejde, protože nese označení SM, takže to není žádný cesťák...No to by bylo asi tak všechno co ze sebe dostanu, prostě je skvělá :)

HALIK96 napsal 10.11.13 v 17:38

Dík

Fusioon
Fusioon napsal 10.11.13 v 17:34

HALIK96 napsal 16.09.13 v 19:02

Díky

Ludwei
Ludwei napsal 16.09.13 v 17:25 10b.

Krásný stroj. Ať to jezdí. Za 10b

HALIK96 napsal 10.09.13 v 16:43

Jo, jo, časem. Už mám nafocený od profíka, ale ještě je nemám u sebe