Kawasaki ER 6N (2013)

Vlastník jarison
Vloženo 20.7.2014
Aktualizováno 13.3.2015

Původně jsem chtěl více tu XJ6, protože se mi líbila vzhledově víc než ER6n (2009-2011). Ale tento nový model je už zase hezčí než již zmiňovaná XJ6.

Yamaha XJ6: byla mi prodána před nosem

První dojmy - Jelikož je to moje úplně první motorka, tak jsem samozřejmě nadšenej, ale myslím, že potěší i zkušenější jezdce..

Motorku bych doporučil pro - určitě ideální pro začátečníka, ale myslím, že zkušenější jezdec si taky přijde na své.

Mám s tím najeto nějakých 1400 km a ještě více méně seznamovačka, ale už se do toho docela dostávám a baví mě to víc a víc. Ovladatelnost je skvělá, myslím, že jako první motorka ideální. Trochu jsem se bál, jak se na to poskládám (189cm), ale musím říct, že s přehledem. Motor je taky velmi dobrý. Už od takových 4 tisíc táhne velmi pěkně, pak samozřejmě od těch 7-8 už je to mazec, ale jak říkám, když jedu pohodičku, tak předjíždění jedna radost i v nízkých otáčkách. Spotřeba mě mile překvapila, zatím za těch 1400 km mám spočítaný průměr 4,1 (palubka mi ukazuje 4 rovné). Co se mi líbí, jsou už v základu nastavitelné páčky, na brzdy mi zatím vždy stačily dva prsty, je ale pravda, že na prudší brždění už musíte trochu síly vyvinout. Zrcátka nic moc, ale dejme tomu. Nejsem moc zastánce nějakých početných úprav, řekl bych, že tahle motka je v originálním stavu fakt pěkná a nemá cenu do toho nějak moc zasahovat. Jediné co plánuji, tak nejspíš Ixil Hyperlow, ale to jsem ještě na vážkách. (na jednu stranu bych to tam šoupnul hned, ale na druhou zase ty peníze) . Toť asi vše, možná časem nějaké poznatky přihodím.

Uhlicze

Čoveče fešná máša..

lubinou
lubinou napsal 27.07.14 v 22:19

Blackcz
Blackcz napsal 23.07.14 v 07:21 10b.

Bauiii
Bauiii napsal 21.07.14 v 16:39