Aprilia AF1 Futura 125 (1989)

Vlastník Tushaneck
Vloženo 6.6.2006
Aktualizováno 4.6.2012

Moje první,na první pohled slušně vypadající motorka,v 16-ti sem byl moc spokojenej,ale v 18-ti výkon nestačil a tak šla zase o dům dál,když sem ji pak po roce našel na inzerci a viděl jak dopadla,chtělo se mi brečet..

Kupoval sem jí v Sedlčanech po nějakým závodníkovi,ladák giannelli,na motor sem nemusel šahat,ten jel jak pila.Byla to taková hračka,musela se točit,do nějakých 6500tis. to moc nejelo,pak se to probudilo,zamečelo v tom a už jsem nebyl taková brzda provozu měla hezký kapoty,já je ještě vylepšil polepama,kupoval sem nové zrcátka,čistil motor,lepší svíčka,z kopce a s větrem v zádech 115km/h..doporučuju každýmu,je to dobrá motorka na naučení...pro začínajícího motorkáře uplně nejlepší řešení...:) najel sem s ní asi 5 tisíc,ale stále na ni vzpomínám,prostě kolibřík..:)

Ladak007
Ladak007 napsal 17.01.07 v 22:50

Ještě furt jezdíš nebo ne??? Já bych se za tebou s kámošem jel podívat on má taky starou af1 a chtěl by ti ji omrknout

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 09:49

PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

Jajda99
Jajda99 napsal 20.11.06 v 21:31

Pěkná motorka, na paďíka ani moc nevypadá<br />
Ať to lítá, hlavně bez nehod

trpy
trpy napsal 27.06.06 v 22:25

lepší zvuk jak R1,jo? To se mi zdá že pěkně kecáš!

smazany19098
smazany19098 napsal 22.06.06 v 22:52