Honda XL 1000V Varadero (2002)

Vlastník Sluky
Vloženo 3.7.2014
Aktualizováno 3.7.2014

Výborný stroj na cestování, silný motor

První dojmy - Zprvu se mi zdála celkem silná, ale po pár kilometrech mi pěkně sedla do rukou. Spotřebu jsem čekal větší, jezdim okolo 6-7L. Už jen najít čas a vyrazit někam

Motorku bych doporučil pro - Větší chlapy s nemalýma svalama... Neee... Záleží na zkušenostech motorkáře... Z fichtla bych na to nedoporučoval přelejzat, někdy zatáhne hodně silně

Doplňky na motorce - Velké plexi, 3 kufry, fialová progres pružina, držák na navigaci (ještě budu montovat zásuvku 12V na dobíjení)

Chtěl jsem cestovní enduro, nejlépe bmw 1150gs, klidně starší, ale v pěkném stavu s co nejméně elektrickými kravinami. Na to že najedu pár tisíc km ročně jsem nechtěl tolik investovat, takže jsem kašlal na spotřebu a vybral právě "VARAĎÁKA" a nelituji.

Zvuk vytočeného varaďáka je nádhernej a ten zátah!? Bomba! :)
Krapet mi zprvu dělal problém dual cbs systém brzd, ale už dobrý... Mam fialovou pružinu progres, takže pohodlíčko. Ženská má na sedačce vzadu dost místa, ani boční kufry ji nevadí. Servis zatim žádnej, spolehlivý to stroj :) Spotřeba dle jízdy, já mám cca kolem 6-7L. Bez ženský i víc

Do terénu teda moc neni, polňačku k chatě dám úúúpééé v klidu. A na terén jsou přeci drapáci

Cestování na tomto stroji je super, pohodlný, silný...

Džarvis
Džarvis napsal 04.05.17 v 15:57 10b.

Suprovej povoz Opravdu zátah na cestovní enduro neskutečnej
Těšim se, až si zase sjedu

maca2319
maca2319 napsal 15.03.15 v 22:46 10b.

Dobrý, prreeeesne jak píšeš

EL
EL napsal 08.01.15 v 19:35 10b.

rici.
rici. napsal 05.07.14 v 20:32

Konecne sis poridil neco poradneho. Doufam ze se nekde potkame a kouknu se poradne na novej stroj. Cau Mira

Balůů
Balůů napsal 04.07.14 v 14:14

tez mam a plne souhlasim .jen ty bocni kufry s drzakama mi chybi...