Honda CB 600F Hornet (2008)

Vlastník jeit
Vloženo 29.6.2014
Aktualizováno 1.7.2014

Dobře ovladatelná pohodlná motorka se slušným výkonem

Suzuki GSF 600 Bandit: Po radách, čtení recenzí, doporučení a hlavně zajímavé nabídce plně vybaveného Horneta přesně podle mých představ

První dojmy - Moje první velká motorka po dlouholetém lítání na 125ccm, takže určitě příjemně překvapil výkon. Skvěle se řídí. Zatím nemám co vytknout.

Doplňky na motorce - Kufr givi tech maxima 52NT, brašny + tan bag kappa, držák na navigaci, zásuvka, plexi, padáky

Přímo tahle mě upoutala už v inzerátu. Hlavně výbavou a stavem. Původně jsem tedy nechtěl tohle barevné provedení a jel jsem pro ni s tím, že bude změna laku. Když jsem to ale viděl na živo, zalíbila se mi :)
Jen mi přišel příliš tmavý zadek. Nechal jsem tedy šikovné kluky hodit do barvy i podsedlovku a na kola reflexní proužky ve stejné barvě. Vzhled se hodně změnil a najednou jsem se do toho barevného provedení zamiloval.

Najeto mám zatím necelých 500km, tak můžu jen říct, že se mi na ní jede vážně skvěle. Krásně se vodí, brzdí, motor má sílu i při nízkých otáčkách, což je pro mě na výlety ideální. Chtěl jsem motorku, na které se dají jezdit dálky a taky si občas zvednout adrenalin. Což si myslím Hornet úplně splňuje.

Z první jízdy mám zkušenost z dálnice i okresek a musím říct, že dálnice je nuda. Rychleji se dá jet jen na pár úsecích a jinak jsem si připadal spíš jak na testu tlumičů. Dobře udržované okresky super. Motorka má dostatečný výkon na předjíždění. Tam naprostá spokojenost. Na běžný provoz splňuje přesně to, co jsem chtěl. Myslím, že mi vydrží dlouhá léta :)

Ondyk
Ondyk napsal 06.07.14 v 20:10

No krásná Zlatuška jeitiku přeju spoustu stastnych km, snad dame někdy vyjizdku

CCoklit
CCoklit napsal 02.07.14 v 08:25

Ta podsedlovka vypadá fakt dobře Jinak s barvou jsem to měla podobně.. Na fotkách se mi ta zlatá fakt nelíbila.. Ale v reálu nablýskaná a na sluníčku, se mi zalíbila tak jak je..

jeit
jeit napsal 29.06.14 v 22:53

Díky

Fannyk
Fannyk napsal 29.06.14 v 17:04 10b.

pěkná mašina, ať slouží

kordis
kordis napsal 29.06.14 v 17:03

kup si ještě širší řídítka a bude to zn.ideál! ta podsedlovka se ti povedla