Simson S 51 Elektronik (1983)

Vlastník Krejcmen
Vloženo 29.6.2014
Aktualizováno 29.6.2014

Tuto motorku jsem dostal od strýce, která ležela asi 20 let v garáži pod plachtou, takže je jako nová. Má najeto kolem 6200 km a je tam téměř všechno originální.

První dojmy - Ještě nemám moc zkušeností, protože jsem s motorkou ještě moc nejezdil, ale podle mého názoru je to hodně dobrý stroj. Není tam nic zanedbané nebo uděláno amatérsky (až na pár maličkostí). Takže já jsem zatím spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě to je nejlepší motorka pro začátek.

Doplňky na motorce - Plánuji ještě dokoupit zadní kufr, a 2 nové zrcátka.

Vybral jsem si tento stroj, protože jsem ho dostal od strýce. Je úplně zachovalý, jako nový. Nemám ještě moc zkušeností, ale připadá mi tento stroj jako nejlepší pro začátek. Je to jeden z prvních Simáků dovezených do ČSR a jede o mnoho líp, než od táty, který má ročník 1987. Motor, brzdy, jízda mi přijdou všechno dobré, možná se mýlím, ale jak už jsem říkal, nemám ještě zkušenosti, takže to moc nepoznám. Velká výhoda mi ale přijde odpružení a tlumení motorky. Taky velkou výhodou je docela jednoduchý servis a spotřeba (cca 2,5l/100km). Dle mého názoru je pto tuto motorku nejlepší normální asfaltová cesta, ale vpohodě jde s ní jezdit i po polních cestách, protože má výborně tlumení.

s_osna
s_osna napsal 30.03.16 v 13:40 10b.

Originální gumová zadní zástěrka...super,hlavně tam nedávej tu plastovou ze předku.Hezký.

Krejcmen
Krejcmen napsal 29.06.14 v 20:04

Díky moc Dansi... :)

DanSi
DanSi napsal 29.06.14 v 19:03

Ať ti to fičí :) přeju hodně štěstí !

Krejcmen
Krejcmen napsal 29.06.14 v 14:07

Omluvte mne prosím, za neúplně dobře napsaný text, jsem tady nováček :)